Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Unreal Tournament (seria)

Polecane posty

Gość M@ster of mineralna

Dla mnie króluje saga UT. Porównaj sobie te dwie gry.

:arrow: Quake ma tylko pare podstawowych trybów, a UT? Tegoroczna edycja ma ze 10.

:arrow: UT ma fajniejsze bronie (jak dla mnie), jest ich troche wiecej.

:arrow: W UT sie mysli wiecej niz w tym drugim (o ile tam sie mysli) {o czym swiadcza kolejne punkty} [punkt subiektywny]. W "kwaku" tylko bierzesz bron i walisz na lewo i prawo.

:arrow: UT ma o wiele lepsze i wieksze mapy (mozna zajsc baze/przeciwnika z duzej ilosci stron).

:arrow: Unreal ma dwa tryby broni (mozna rozwalic przeciwnika na kilka sposobów; rózne dodatki zwiazane z broniami).

:arrow: Nierealny 2004 ma pojazdy.

:arrow: Swietny multi (choc Wstrzas tez taki ma)

:arrow: Turniej ma mutatory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie króluje saga UT. Porównaj sobie te dwie gry.

:arrow: Quake ma tylko pare podstawowych trybów, a UT? Tegoroczna edycja ma ze 10.

:arrow: UT ma fajniejsze bronie (jak dla mnie), jest ich troche wiecej.

:arrow: W UT sie mysli wiecej niz w tym drugim (o ile tam sie mysli) {o czym swiadcza kolejne punkty} [punkt subiektywny]. W "kwaku" tylko bierzesz bron i walisz na lewo i prawo.

:arrow: UT ma o wiele lepsze i wieksze mapy (mozna zajsc baze/przeciwnika z duzej ilosci stron).

:arrow: Unreal ma dwa tryby broni (mozna rozwalic przeciwnika na kilka sposobów; rózne dodatki zwiazane z broniami).

:arrow: Nierealny 2004 ma pojazdy.

:arrow: Swietny multi (choc Wstrzas tez taki ma)

:arrow: Turniej ma mutatory.

Heh, ale pamiętaj że wszystkie te twoje wyżej wymienione zalety szlag trafia jeśli gra nie jest poprostu grywalna :) Unreal se moze mieć więcej wszystkiego, ale jak bedzie sie gorzej grało niż w quaka to quake lepszy.

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tu gadu gadu ale wszystko co piszecie to komplente bzury. jak można wogóle porównywać te dwie gry. UT to tak naprawde drużynowa gra a quake to typowy deathmatch. różnią sie wszystkim poza rozmiarem broni. sam jestem zwolennikiem UTka ale nie mówie że quake to [beeep]. po prostu wole gierki gdzie trzeba troche pomyśleć. z jednej strony szybka rozwalanka w której teamdeathmach nie jaest niczym fascynującym z drógiej pół-taktyczny shooter w którym zwykły deathmatch jest raczej niemrawy zaś króluje gra dróżynowa. co do broni to niektóre mają nawet 3 tryby strzału (patrz mutatory i ghandi nuker). kiedy grałem quaka to nie mogłem sie nadziwić jak można grac tylko jednym trybem strzału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam ze zarówno w Q jak i UT za barzdzo żuca sie w oczy brak granatów.

Nie ma bo i tak by sie nie sprawdzały. W UT rakietnica ma coś w rodzaju granatów i też rzadko sie sie tego używa. Za duża prędkość gry, nikt nie stoi w miejscu na tyle długo, żeby podrzucić mu granat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w sumie tak, ale w ciasnych korytarzach są niezastąpione - np. na pressure sie dochodzi niekiedy do takich sytuacji. Pozatym w rękach dobrego gracza to każda broń jest wszędzie niebezpieczna 8) Coś o tym wiem, jak zaczynałem niedawno pykać w UT na sieci, lekceważąc wogle ludzi z pompkami (impact), teraz bardziej sie boje takiego gościa niżby z enforcerem :)

A w quaku3 to też jest ala granatnik przecież.

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrickoo

Unreal jest narazie najlepsza gra jaka gralem na necie!!

Nikt nie powie ze nie ma w niej akcji!! Akcja jest i to przez zaly czas!!

Mam nadzieje ze ta gra nigdy nie upadnie!! :D:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malenbolgia a.k.a Heros

Powiem tak UT wymiata kolejne edycje... są pozbawione tego czegoś (mowa o klimacie). Jak dla mnie UT jest znacznie lepszy od Quake 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malenbolgia a.k.a Heros

Facet, to jest plota jakich mało byś się prawie sfrajerzył gdybyś w to uwierzył :P Ale na serio, z tego co wiem to te plotki puścił serwis Wp ?? A raczej je sprostował gdyż wydali OFICJALNE oświadczenie z firmy tworzącej UT 200....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT2005 to UT2004 Editors choice edition (2k4 + troche dodatków) - jest sprzedawany jako nowy produkt. Z tym że te dodatki są do pobrania w jednym packu jeśli masz już 2004.

Wątpie aby wypuszczono jakiegoś nowego UTka przed tym na Unreal Engine 3. Trzeci UTek na tym samym silniku i znowu zapewne niewiele zmieniajacy... zdenerwowałbym sie. Czekam na tego UT na UE3 bardzo :] przeczuwam ze wywalą te durne boost dodge, podówjny skok itd., powrót do korzeni poprostu.

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmik techologiczny prezentujący możliwości UE3 :D.... Pokazywał oświetlenie, płynność animacji, szzcegółowość jakiegoś super duper bumpmapingu i złożoność modeli. Jeśli chodzi o świetlenie i kopleksowość postaci Doom 3 idzie do piachu :].... tylko ciekawe jakim kosztem będzie się to chciało uruchomić :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feo, to co widziałeś prezentowali ponoć na NV40(GeForce 6800) i chodziło całkiem zjadliwie ;) Na NV40...ale chyba w SLi(2x) :P

Fajny był efekt HDR i w ogóle grafika miażdży. Widać, co polybump może zrobić z ludzi(a raczej z postaci ;) )

A DOOM 3 to idzie do piachu przy Halfie 2 czy FarCry'u, więc...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U.T. zwłaszcza 2004 WYMIATA!!!

Ja preferuję UT'99, ale 2004 faktycznie wymiata.

uż nie mogę się doczekać 2005

Chyba prędzej 2006 :).

Apropo, co będzie w niej nowego?

Oprócz grafiki :)? Jeden tryb rozgrywki i kilka pojazdów... do tego chyba jeszcze dwie bronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Midway oficjalnie informuje o pracach nad Unreal Tournament 2007

Na łamach popularnego serwisu Beyond Unreal, pojawiły się potwierdzone przez koncern Midway informacje o produkcji nowej gry z serii Unreal Tournament. Będzie ona oznaczona liczbą 2007.

A screeny z poprzedniego posta naprawdę wymiatają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...