Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Unreal Tournament (seria)

Polecane posty

UT JEST SUPER!!!aczkolwiek nigdy w niego w sieci nie grałem;)

to tylko świadzczy o jakości!gra do sieci a i do singla sie nadaje

Ja tesh nie grałem nigdy w UT w sieci, ale gra jest bardzo dobra do tego typu zabawy. Jednak nie ma lepszej od Wolfa ET :) Ut jest umnie 2 na liście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek997
Eeeeeeeee tam co to za przyjemnośc udupić kogoś z atomicy.

Najlepza broń w UT to Cannon Flack i ASMD ( fajny kombosik mozna zrobić shock riflem ).

W tym combosie chodzi o to żeby wystrzelić kulę energetyczną i trafić w nią no..tym..eee...no żeby trafiło w tą energetyczną kulę wtedy będzie mini booooom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek997
Unreal to super gierka a dla mnie najlepsza bron to była ta którą po wystrzale można było kierować ... :P Taki Wielki Buum był :P I pomagało na sniperów :-)

Właśnie szczególnie na sniperów pamietam jak trafiłem z reedemera gostka w czoło :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowne potyczki między zwolenikami Unreala a Quaka nigdy się nie skończą - to jest wiadome! Te dwie gry na rynku fpp nie mają sobie równych i koniec! oczywiście zaraz mi tu jakiś zwolennik vw lub innego czegoś zarzuci, że przecież jest tyle innych lepszych (?) gier. . . grywam w Unreala i Quaka - w obydwu grach nie jestem wcale noga, ale jednak stawiam Unreala wyżej - nie tylko z powodu miodnej grafiki ale przede wszystkim dlatego, że w ut można giercować do upadłego i się nie nudzić - co jednak w przypadku Quake nie jest jego najmocniejszą stroną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

To gra, która zabija czas! :) Zawsze kiedy zaliczę w jakiejś innej grze GameOver; znudzę się przy monitorze - UT zawsze przyjdzie z pomocą. Odstresowanie gwarantowane. Jeszcze jak gram z botami - nazwę sobie każdego moimi ukochanymi nauczycielami :twisted: achh :) Uniwersalna gra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster

A później "HEADSHOT" Masz rację ta gra "nigdy" się nie znudzi :) Można w nią zawsze pograc w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie i jest chyba na 2,3 miejscu w grach sieciowych ... chyba na 3 bo ET na 2 :) A z resztą ja nie wiem w każdym bądz razie gdzieś w czołowce :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowne potyczki między zwolenikami Unreala a Quaka nigdy się nie skończą - to jest wiadome! Te dwie gry na rynku fpp nie mają sobie równych i koniec! oczywiście zaraz mi tu jakiś zwolennik vw lub innego czegoś zarzuci, że przecież jest tyle innych lepszych (?) gier. . . grywam w Unreala i Quaka - w obydwu grach nie jestem wcale noga, ale jednak stawiam Unreala wyżej - nie tylko z powodu miodnej grafiki ale przede wszystkim dlatego, że w ut można giercować do upadłego i się nie nudzić - co jednak w przypadku Quake nie jest jego najmocniejszą stroną.

Owszem - tak samo sie nigdy nie skończą dyskusje czy UT2oo3 ma prawo sie nazywać UT czy nie :P Niektórzy grający UT wręcz nie cierpią tej gry (u2k3). :-/

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma jeszcze tematu o UT2oo4? :? Zawsze uważałem że seria Unreal jest dyskryminowana w CDA :)

Jeśli ktoś chce wiedzieć jak wyglądaja nowe bronie z UT2oo4 to zapraszam tutaj:

http://www.unrealtournament.com/ut2004/weapons.php

Ogólnie można też obejrzeć inne działy np. o pojazdach.

www.unrealtournament.com - niedawno nowo otwarta oficjalna stronka, troche jej jeszcze brakuje do najlepszej wg mnie ( www.planetunreal.com ) ale z czasem napewno osiagnie wyższy poziom.

pozdrawiam

... i Kabura załóż topic o UT2oo4 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nawet Ut 2003 podobal. Byl inny niz UT - ale nie ma co oczekiwac ze bedzie mocno sie wzorowal na poprzednim UT - jakby tak bylo to gry wolno by sie rozwijaly...

Patrzac na UT 2k3 nie jako na kontynuacje ale jako osobna gre jest niezly, ale szybko sie nudzi i te plansze... plansze sa dla mnie duzym minusem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

Bardzo fajna gra - zachował się świat z UT oraz wpłynęło więcej dynamizu (z takiego Quake'a 3 - przynajmniej się szybciej gra :) Jak gram - to z uśmiechem na twarzy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra - zachował się świat z UT oraz wpłynęło więcej dynamizu (z takiego Quake'a 3 - przynajmniej się szybciej gra :) Jak gram - to z uśmiechem na twarzy :)
Ale zwykły Unreal jest lepszy. UT 2003... chowa się przy Unrealu.!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT 2oo3 jest świetny, powala grafiką i grywalnością. Najlepsze jednak w nim jest to że różne MODY przedłużają jego żywotność [polecam "Monkey Matrix Moves" ] Właśnie sciągam Demo UT2oo4..... Zobaczymy jak na grywalność wpłyną pojazdy.... Ciekawe czy ktoś wyda w polsce UT 2oo4

"wojtek"]

www.unrealtournament.com Jak nie wiecie, który mirror wybrać, to polecam ten nvidii. Śmiga po 60kbps.

Ja niestety muszę się zadowolić max 5 kbps. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...