Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacHoO

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)

Polecane posty

Robię maślane oczka do mamci albo wydrapuje jakieś resztki z dna portfela :]

Na moich rodziców maślane oczy nie działają. Jak ja coś chce, na czym mi BARDZO zależy, musze pokazać, że mam dobre wyniki w nauce... buuu... a ja nie nawidze się uczyć... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Prenumerata kończy się numerem jubileuszowym, czyli zaczynamy post. Żaden Wielki Post. Taki CD-Actionowy. Powracam na drogę zdobywania zwierzyny, która kierowałem się przez 2 lata, póki nie wpadłem na genialny pomysł zaprenumerowania. Może zacznę pomagać babci w ogródku, bo wiosna idzie. Albo umyję samochód ojcu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam problemów z CDA, mówię po prostu "Tata, nie masz 15 zł na zbyciu?" a on juz wie o co chodzi :D Problemy są dopiero później: czytam sobie, on przychodzi, bierze mi cdactionek z rąk i pyta "Gdzie są TE strony?", a ja muszę mu jeszcze znaleźć NL i w udręcę patrzeć jak czyta... :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z reguły wystarczy raz, może dwa porosić rodziców... Problem w tym, że dostaje kieszonkowe (30/40zł) i czasami matka sobie o tym przypomni i wtedy leci pytanie: "A co? Straciło się już kieszonkowe?" :(:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1% odsetek?? Mógłbyś to bardziej wyjaśnić?? ;)

Mi tam mamusia nie skąpi kasy na Cd-Action. W końcu to takie mądre i pożyteczne czasopismo... 15 zł na miesiąc to w końcu nie tak dużo. Nawet jak było 20 zł, też nie miałem problemu. Chciałbym, żeby wszyscy nie mieli takich problemów.

EDIT do posta niżej:

Ty masz chłopie niezły pomysł!!! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze na CDA mam z kieszonkowego, dostaje pewną pule pieniędzy do zagospodarowania i cały miesiąc muszę tak ekonomicznie zarządzać, aby pod koniec miesiąca było na najlepszy magazyn dla graczy. Przez dwa lata miałem prenumeratę, jednak po ostatnich obniżkach cen i niedługiej zmianie miejsca mojego zamieszkania (dygresja - wyprowadzam się na studia do łasnego mieszkania - będzie się działo :twisted: ) wywnioskowałem, że dopiero pod koniec roku zamówię kolejną prenumeratę, a teraz muszę iść rano do kiosku i cierpliwie liczyć na to, że został jakiś numer z DVD. Jestem już o 7.00 i znam pewnie miejsce, gdzie zawsze jest edycja DVD, jedyna w promieniu pary kilometrów, ale namiarów nie zdradzę, bo inni mogą mnie wyprzedzić :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaje kieszonkowe 50zł/miesiąc więc nigdy nie miałem problemu z CD-A jednak kiedyś zachciało mi sie telefonu na abonament no i sie wkopałem... Z 50 zł. wydaje 45. A przecież nie pójde do kiosku i nie powiem "poprosze 1/3 CD-Action" :twisted: . Więc jestem skazany na żebractwo w obszarze rodziny. Na jutrzejsze CD-A mam bo zajączek przyniósł kaske, ale za miesiąc znowu sie zacznie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęści nie mam problemów z CD-A, jestem prenumeratorem :wink: Ale ostatnio miałem niezłą zgachę, czekam pierwszy dzień, czekam drugi a CD-A jak nie było tak nie ma. W końcu podrapałem się po mózgownicy i uznałem, że prenumerata wygasła w zeszłym miesiącu... Pierwszy numer od kilku lat, który kupiłem w kiosku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęści nie mam problemów z CD-A, jestem prenumeratorem :wink: Ale ostatnio miałem niezłą zgachę, czekam pierwszy dzień, czekam drugi a CD-A jak nie było tak nie ma. W końcu podrapałem się po mózgownicy i uznałem, że prenumerata wygasła w zeszłym miesiącu... Pierwszy numer od kilku lat, który kupiłem w kiosku :) A tak w ogóle to kasę na prenumeratę otrzymuje od rodziców, a to za dobre stopnie, a to z powodu imienin... Słowem, zawsze sięznajdzie dobry pretekst, żeby wycłapać trochę kasy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05/06 to mój pierwszy numer który kupiłem tak szybko - wcześniej musiałem supłać kasę od starzych , a teraz , gdy dostaję kieszonkowe , mam łatwy dostęp - nie wiem czy nie byłem pierwszym Polakiem , który zakupił CDA 05/06 ( 6:44 równo z zegarkiem ) :P - jechałem na wycieczkę przedwczorj i nie mbyło co czytać ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...