Skocz do zawartości

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)


Gość JacHoO

Polecane posty

Ja mam inny ciekawy sposób. Wydaję sobie czasopismo w Wordzie, opisuję gry, fajne działy, coś w podobie CDA. Później gdy zostanie utworzony daje numerki kumplom, bądź piszę na gg. Kto chce ten numer, kupuje i kasę mam. ;) Gazetka kosztuje 10 zeta, więc mi się niesamowicie opłaca. I gra gitara. Albo są prostsze sposoby. Idę sobie do babci/dziadka i mówię, że wychodzi nowy CDA, albo inna gazeta. Oni bez większego zastanowienia dają mi. Mama tak samo. Z tatą nie muszę tak robić, bo jak mu się podobają gry i numer w kiosku, to się ze mną składa, albo sam kupuje. ;)

Więc mam wiele dobrych sposobów. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Wydaję sobie czasopismo w Wordzie, opisuję gry, fajne działy, coś w podobie CDA.

Faktycznie... baaaardzo profesjonalnie. Pisemko w Wordzie? "w podobie CDA" to raczej ono nie bedzie :)

Później gdy zostanie utworzony daje numerki kumplom, bądź piszę na gg. Kto chce ten numer, kupuje i kasę mam. ;) Gazetka kosztuje 10 zeta, więc mi się niesamowicie opłaca.

10 zł za gazetkę stworzoną w edytorze tekstu i wydrukowaną zapewne na drukarce atramentowej, albo w formie elektroninej rozpowszechnianie? Gratuluję kolegów-frajerów :)

I gra gitara. Albo są prostsze sposoby. Idę sobie do babci/dziadka i mówię, że wychodzi nowy CDA, albo inna gazeta. Oni bez większego zastanowienia dają mi. Mama tak samo. Z tatą nie muszę tak robić, bo jak mu się podobają gry i numer w kiosku, to się ze mną składa, albo sam kupuje. ;)

Więc mam wiele dobrych sposobów. ;)

Ech.. czyli jestes w wieku "szkolnym". I Ty mi wysyłasz priva, żebym pomógł Ci się do redakcji zaciągnąć? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty mi wysyłasz priva, żebym pomógł Ci się do redakcji zaciągnąć? :twisted:

I czym się przejmujesz. Trzebabyło mu nadać numer, ustawić w kolejce i odpisać, że zgodnie z grafikiem przedstawisz jego sprawę redakcji 18 kwietnia 2024 roku.

Swoją drogą nieźle zafantacjował z tym "pismem podobnym do CDA" - czyżby na rynek dealerzy rzucili jakiś nowy bardziej odjazdowy stuff?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pismo" w Wordzie za 10 pln...

Czego to ludzie nie kupią :)

Ja nie mam problemu z kasą na CDA. Tak się składa, że pensja wpływa ostatniego dnia miesiąca na konto więc do dnia wydania CDA jeszcze coś się na koncie zachowuje. I wtedy z kartą do "ściany płaczu" (bankomat) potem Empik albo salonik prasowy i już :) W dniu wydania pisemko ląduje w moich łapkach.

Problemem jest tylko fakt, że często kupuję CDA w trakcie pracy (wyskakując po zakup czegoś do jedzenia) a tu nie dość, że służbowy komp nie ma czytnika DVD (więc nie można na szybko zobaczyć co tam na płytce słychać w AM czy Bonusach) a czytać to co na papierze też nie za bardzo można bo poważny pracownik w poważnej (sic!) firmie i czyta CDA w godzinach pracy...Nie wiem dlaczego moi przełożeni uważają, że to nie wypada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takze nie mam wielkich problemow. Chce sie cos kupic trza miec kase. Zeby miec kase trza staropolskim sposobem isc do roboty. Tak to wyjmujac sobie z zyciorysu cale sobotki zarobic tyle ze na CDA styknie i jeszcze troche zostanie. Praca moze i do letkich nie nalezy (od 7 do 22 z przerwa na posilenie) ale i profity sa znaczne. Druga sprawa ze taka praca dla jednych zbyt meczoca bedzie, a dla innych moze takiej opcji wclae nie byc, chociaz ja i tak twierdze ze jak sie chce to sie zawsze gdzies da zalapac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja:Mamo ide do sklepu kupić fajną książkę pożyczysz 15 zł(obniżka ceny CDA)

Mama:a nie masz swoich??

Ja:Wydałem miesiąc temu na książkę

mama:dobra ale to ostatni raz

I tak jest ostatni raz od jakiś 3 miesięcy a ja pławie się w kasy;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny sposobik. Tj. idę pod kościół, rozbieram się do "saga" siadam przed drzwiami z kawałkiem kartonu na którym widnieje napis "ZBIERAM NA BUŁKĘ" i po jakichś 30 minutach maszeruję do kiosku (już w ubraniu znaczy się) po nowiutki, lśniący niczym pupa niemowlęcia (albo mojej babci ;p) numer(ek) CD-ACTION.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja niestety nie jestem w zbyt bogatej rodzinie i nie zawsze mam patent jak tu wyskubac na wasza gazetke. Codziennie jak ide do szkoly rodzice daja mi 3 zlote, zebym sobie cos kupil. Ja jezeli nie kupie chipsow to odkladam ta kase do portfela i sobie tak zbieram przez miecha. Ale jak mam jakies urodzinki czy cos takiego to przosze starszych o CD Action i jakas gierke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

ja zawsze w ten dzień, w którym cda pojawia się w kioskach jestem szczególnie dla wszystkich miły (zwłaszcza dla mamy :D ), nawet w pokoju posprzątam a później:

- mamo dasz mi na cda??

-nie!!

- ale mamo!!! grzeczny byłem...

- no dobra tylko mi się na oczy dzisiaj nie pokazuj :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prostszy sposób. Robię kawę chłopakowi mojej mamy i kasuję go za to 300 pln. 8) Znaczy on o tym za bardzo nie wie, ale oni normalnie cudołożą, więc ja wymierzam sprawiedliwość. Nikt nie będzie <ten> mojej mamy za darmo. A kasa na szczytny cel między innymi więc mam czyste konto.

Wiem, wiem. Tak się nie powinno, ale na CDA? Nikt mnie nie powstrzyma. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prostszy sposób. Robię kawę chłopakowi mojej mamy i kasuję go za to 300 pln.

Czy Ty właśnie próbujesz powiedzieć, że po prostu podprowadzasz mu kasę? Bo skoro on o tym nie wie, to to jest zwykłe złodziejstwo, niezależnie od Twoich intencji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama zawsze mówi: po co taką drogą GAZETĘ kupujesz? Mugłbyś trochę zaoszczędzić. I co ja mam jej powiedzieć?

...To nie jest GAZETA, mamo. To czasopismo. I wcale nie jest drogie. Jakbym te gierki chcial na gieldzie kupic to zaplacilbym 2x tyle, i nie mialbym pisma do tego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć jak wyskubujecie kasę na CDA :) Ja to robię tak :

Ja - Maaamoooo :) dzisiaj jest TEN dzień

Ma- Jaki ?

Ja- No CDA wychodzi...

Ma- I co w związku z tym ?

Ja- eee no ten tego :roll: jakieś 20 zł by się przydało

Ma- A swoich niemasz ??

Ja-Niee wydałem

Ma-Dobra ale pójdziesz po kartofle

Ja-No problem :D

No jak widzicie moja droga po CDA jest prooościutka :) A jak jest u Was ??

Ja: Tato, daj na CDA

Tato: Proszę

moja jeszcze prościejsza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja robie to tak:

Mowie do brata "ty, czaisz jest (tu nazwa gry) jako pełna wersja" a on na to "a co to za gra ?" a ja mu muwie :bla bla bla itp. itd" on to łyka i daje mi flote na cda i ja sobie je kupuje w kiosku!!!

Dlatego mam głupią prośbe dawajacie jako pełniaki więcej RTS'ow i gier gangsterskich np:Gangsters które był chyba w 13-stym numerze...

ELO!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...