Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dvdfan

DIRT, gra się zacina

Polecane posty

Witam

Mam problem z grą DIRT, otóż: w czasie gry (zarówno w menu jak i podczas jazdy) gra na jakieś 2 sekundy spowalnia.Następuje to regularnie co jakąś minutę lub częsciej. FPS utrzymuje się na stałym poziomie (50 FPS na ust. Ultra). Na początku myślałem, że to wina kierwonicy (sama hamuje) jednak wszystko gra z resztą Logi nie robią takich numerów. Mój komputer to Intel Core 2 Quad Q9400, GF ENGTX260 core 216, 4 GB Ram, Asus P5Q, Win Xp. Próbowałem wyłączyć antywirusa, zaporę systemu, rdzenie procesora, jednak nic nie pomogło. Dodam, że problem występuje niezależnie od ustawionych detali graficznych. Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a może musisz poczekać na nowe sterowniki do grafy. Kiedyś miałem podobnie z TDU, też co jakiś czas szarpało mi płynność, a z nowszymi sterami zniknęło to jak ręką odjął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie przejdzie. Probowalem zainstalowac sterowniki ze strony nVidi jednak nie wspolpracowaly- musza byc ze strony ASUSa i koniec.

Te ze strony ASUSa sa naturalnie najnowsze, zainstalowane jest tez pelne oprogramowanie zalecane przez producenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...