Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chevan

Czy Chieftec 450W uciągnie HD4870?

Polecane posty

Posiadam konfig taki jak w sygraturce, niestety karta mi padła (uszkodzony rdzeń, resetuje się powodując artefakty na obrazie i freez obrazu po 4 sek. grania i tak w kółko) i musiała pójść do serwisu. Niestety jestem prawie pewien, że uszkodzenie jest z mojej winy (zbyt duże OC i po części GTA IV :happy: ) i serwis odrzuci mi gwarancję :dry: Więc korzystając z okazji chciałem się zastanowić nad kupnem nowej karty, i tu nasunął mi się pomysł kupienia HD4870:

http://allegro.pl/item677617247_1024mb_xfx...r5_115gb_s.html

I tu nasuwa się pytanie - czy mój zasilacz - Chieftec 450W uciągnie tego kolosa? :happy: Czy raczej się zastanawiać nad HD4850?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze z firmą ENTER bywa rożnie kwadratowo i podłużnie...Także lepiej dopłacić te parę złotych i mieć głowę spokojną. Co do reszty jak już napisał Lomelindi zasilacz będzie ok. Można jeszcze brać pod uwagę 4770 jakby gdzieś tanio się udało zdobyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jeżeli kupisz kartę na poziomie 4870 to po pierwsze ta karta nie będzie rozkręcać i zwyczajnie się będzie nudzić.

Na twoim miejscu kupiłbym max 4850 choć to i tak troszeczkę za dużo lub ew. 4770 ale co do tego drugiego to go raczej szybko nie kupisz bo trudno dostać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może poczekać i zmienić procesor - lepsza karta zawsze się przyda, szczególnie, że gry wymagają coraz więcej (vide GTA IV!).. chyba, że aż tak arto czekać na karty z DX11 (warto? czy ja wiem.. a jak to będzie tak, jak z DX10?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...