Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Teblar

Karta graficzną i procesor do ok 900zł

Polecane posty

Witam, postanowiłem trochę odmłodzić i ulepszyć sobie PC więc kieruję się z prośbą o wypowiedzi na temat tych rzeczy:

http://www.pc-media.pl/go/_info/?id=50928&...16fea97420cd885

http://zorn.pl/produkt/Procesor-AMD-Phenom...GHzAM3,AMD,1667

I jednocześnie mam pytanie. Czy za tą cenę mogę też dostać jakieś lepsze elementy tego typu?

Zapoznaj się z zasadami zakładania nowych tematów - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor dobry, ale kartę można dać o podobnej wydajności, tyle że tańszą.

Podaj jeszcze dwa bardzo ważne podzespoły - zasilacz (marka i moc), ilość/marka/szybkość/rodzaj ram oraz płytę główną (cała nazwa).

A procesor? Athlon 3200+?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przykro mi, ale wg tego, co widzę, ta płyta jest na S939, więc ten Phenom nie pasuje.

Sprzedaj tego złoma i kupuj nowy komputer.

Tego nie ma sensu rozbudowywać - pamięci są drogie, procesory też, a na 1-rdzeniowcu za bardzo nie pograsz w nowe gry. W dodatku zasilacz, choć znanej firmy, jest kiepskiej jakości.

Sprzedajesz kompa za ok. 500 zł. Do dyspozycji masz zatem ok. 1400 zł.

Procesor : AMD Athlon II X2 245 - 265 zł

Płyta Główna : ASRock A780GXH - 265 zł

RAM : Goodram 2GB 800MHZ - 90 zł

Karta Graficzna : Asus GeForce 9600GSO 384MB TOP - 259 zł

Zasilacz: BeQuiet PurePower 350W - 169 zł

HDD : Samsung 500GB 16MB Cache F2EG - 195 zł

Napęd : Samsung SH-223B SATA - 90 zł

Obudowa : Tacens Prior - 115 zł

RAZEM : 1448 zł

W ten sposób otrzymujesz o wiele lepszy zestaw, na którym pograsz praktycznie we wszystkie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że na tym kompie to ja mam wszystkie dokumenty i programy do których teraz już trudno znaleźć dostęp. A i było tak że przez kartę graficzną (podłączenie) monitora do niej monitor nie działał. okazało sięże płyta główna jest do kitu. Aktualnie bez żadnych sprzedaży mam sporo funduszy i mogę również kupić płytę główną oraz dokupić sobie pamięć. Masz jakieś propozycję żeby ten phenom jednak zadziałał i nie musiał całego kompa wymieniać?

jeszcze tylko jedno pytanie. Gdzie takie ceny znalazłeś? z tego co patrzę to każdy produkt jest o średnio 30zł droższy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...