Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bladexek

Dobry RAM DDR2 do gier za cenę do 250zł

Polecane posty

hej witam, ma specyfikacja sprzetu jest nizej pytam jaki Ram Kupic.

Chce jakis DOBRY DO GIER250zl MAX

Czy tamta kostke Good Ram trza bedzie Wyjac???

Podajcie jakies dobre modele Za cene do 250 zl.

A jak juz bede mial to dop plyty podloczyc i juz?????

bez grzebania w biosie???

// Ostatni raz ci poprawiam coś w temacie i/lub poście. Następnym razem twoje posty/tematy wyślę na wycieczkę zapoznawczą z koszem! - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj aj aj, kto ci składał tego kompa? Taki rupieć (mówię o płycie głównej) do E8400 i GTX 280??? Ale wracając do twojego pytania: jeślibyś chciał dokupić drugą kość, to powinna być identyczna z pierwszą, tak żeby mogły działać w trybie dual channel. Jeśli chcesz od razu dwie nowe, to np. takie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje te kostki ewentualnie jeśli ten wyrzej okaże za drogi to ten ram. Sam mam te drugie i taki sam procek jak twój, razem działają bardzo dobrze i dają spore możliwości przy podkręcaniu procka. Bo w e8400 drzemie spory potencjał, a pozwalając mu chodzić na standardowych zegarach poprostu go marnujesz. :happy: Nie wiem jak będzie się kręcił na twojej płycie głównej ale te 500 Mhz powinno się spokojnie wykręcić.

Oczywiście lepiej dołożyć te 15 zł i kupić szybsze kości 1066 Mhz. A i system 32 bitowy obsłuzy ci tylko 3 Gb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

kup goodram pro 4gb ściągnij z neta win 7 x64 i zbieraj kasę na mobo bo aż razi a mambę sobie odpuść-na korzyść mobo.mycha nie ucieknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...