Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Enores

Ceville Problem z włączeniem

Polecane posty

Zainstalowałem sobie Ceville próbuję włączyć i wyskakuje komunikat że ,,Program przestał działać " Proszę o pomoc

Mój sprzęt : 3 gb ram, 2.33 Quad , GF9800 GT 512 , Vista Home Basic

Dla znawców to może pomóc

Opis:

Stopped working

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Application Name: Ceville.exe

Application Version: 1.0.2.0

Application Timestamp: 4a38f75f

Fault Module Name: KERNEL32.dll

Fault Module Version: 6.0.6000.16386

Fault Module Timestamp: 4549bd80

Exception Code: e0434f4d

Exception Offset: 0001b09e

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6000.2.0.0.768.2

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuje odpalić Ceville wyskakuje mi błąd:

Ceville.exe - Błąd aplikacji

Aplikacja nie została właściwie zainiciowana (0xc0000135). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.

Co mam zrobić aby gra zadziałała? Mój komputer spełnia wymagania systemowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie, tylko że u mnie się cały system wyłącza, to chyba blue screen ,ale nie wiem dokładnie, bo tło jest szarawo białe, dodam że Gram w Mass effect i Stalkera czyste niebo i takich problemów nie odnotowałem ?

Dodam jeszcze, że po instalacji gry nagle problem zaczął występować w innych grach, gdy grę odinstalowałem, problem zniknął, chyba instalacja coś miesza w moim systemie, może dlatego komputer mi się wyłącza .?

---------------------------------

No powiem tak, problem rozwiązałem, ale także spostrzegłem inny, nie związany z grą, a mianowicie, Nvidia chyba robi ludzi w balona i prawdopodobnie sterowniki z serii 18x,xx są niekompatybilne w pełni, że starszymi kartami i pewno z nie którymi nowszymi modelami też, jako że po zainstalowaniu sterowników 186.18 czyli obecnie najnowszych, niby wszystko działało jak powinno, lecz przy wchodzeniu do panelu sterowania Nvidi, na chwilę pojawiał się czarny ekran, (taki efekt ma miejsce, gdy instaluje się sterownik, np.: na czysty system, podczas instalacji na chwilę pojawia czarny ekran) to samo ma miejsce w wersji 182.50, więc prawdopodobnie coś jest nie tak, grafika jaką posiadam to GF7600 Gainward 256\128 DDR3 podkręcona z 560\1400 na 640\1650, możliwe że jakiś sterownik z serii ,18x,xx o numerze mniejszym od testowanych przeze mnie będzie stabilnie działał, ale na razie nie sprawdzałem. Ale do rzeczy jeśli ktoś ma problemy z uruchomieniem gry lub występują jakieś błędy, polecam zainstalować wersje sterowników z serii 17x,xx a dokładniej, 175.19, bo właśnie na tej wersji gra mi ruszyła (a dodatkowo żadnych innych problemów, z tą wersją sterów nie zauważyłem) i dlatego podejrzewam, że najnowsze sterowniki są kompatybilne z najnowszymi modelami kart, lecz na pewno nie są dopracowane, tym bardziej, że w specyfikacji jest podane, że powinny być kompatybilne z dużo starszymi kartami, możliwie, że seria 19x,xx będzie dopracowana jak należy. Dodatkowo zamierzam sprawdzić działanie gry, ze sterownikami z serii 178.24 ; 181.22, więc w razie czego powiadomię o wyniku moich testów. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuje odpalić Ceville wyskakuje mi błąd:

Ceville.exe - Błąd aplikacji

Aplikacja nie została właściwie zainiciowana (0xc0000135). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.

Co mam zrobić aby gra zadziałała? Mój komputer spełnia wymagania systemowe.

Z doświadczenia wiem że w grach lub programach gdzie występują cyfry i liczby jak u ciebie czyli np. (0xc0000135) to brakuje poprawki do systemu czyli inaczej programu o nazwie: net framework 3.5. Zainstalowanie go powinno rozwiązać problem. Choć mogę się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuje odpalić Ceville wyskakuje mi błąd:

Ceville.exe - Błąd aplikacji

Aplikacja nie została właściwie zainiciowana (0xc0000135). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.

Co mam zrobić aby gra zadziałała? Mój komputer spełnia wymagania systemowe.

Z doświadczenia wiem że w grach lub programach gdzie występują cyfry i liczby jak u ciebie czyli np. (0xc0000135) to brakuje poprawki do systemu czyli inaczej programu o nazwie: net framework 3.5. Zainstalowanie go powinno rozwiązać problem. Choć mogę się mylić.

Masz racje znalazłem problem. Myślałem ze net framework zainstaluje się wraz z grą. A tu patrze na dysku go nie ma. Próbowałem zainstalować z płyty Komputer Świat Niezbędnik ale żadna z wersji nie chce się zainstalować... :( Pobrałem z internetu i też nie działa. Za każdym razem pod koniec instalacji wyskakuje błąd i wycofuje pliki. Zapewne gra nie działa przez brak net frameworka na moim dysku ale w takim razie dlaczego nie moge go zainstalować? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w panelu sterowania w dodaj usuń programy czy on tam jest. Jeżeli jest to go usuń z stamtąd. Następnie z rejestru możesz spróbować usunąć wpisy tego programu. Jeżeli nigdy tego nie robiłeś proponuje ci użyć programu do robienia takich rzeczy. Możesz użyć np. programu o nazwie RegCleaner. Po prostu zaznaczasz, który program ma być całkowicie wywalony z systemu i dalej już sobie powinieneś poradzić. Po tej czynności spróbuj zainstalować ten program jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie odpala sie na chwile ekran ładowania i znika , nie ma żadnych komunikatów.

Mam ten sam problem co kolega. Aktualizowałem program .Net Framework 3.5, mam stery do karty 175.16, zaktualizowanego DirectX'a i nic... obraz ładowania, czarny ekran i wywala mnie do windows. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...