Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzarek

Kilka gier

Polecane posty

Witam. Mam na sprzedaż kilka nowszych i starszych tytułów:

Rise of nations: Rise of legends - Wersja premierowa. CD1 nosi wyraźne ślady użytkowania, ale odpala się bez problemu. Pozostałe CD w stanie bardzo dobrym. Pudełko w stanie dobrym. Do gry dołączona jest instrukcja i poradnik. Gra jest w polskiej wersji językowej.

Painkiller: Overdose - Wersja Topseller. Nowa, w folii.

So Blonde - Wersja premierowa. Płytka w stanie idealnym, bez żadnych rys itp. Pudełko w stanie idealnym. Instrukcja. Polska wersja językowa

Just Cause - Wersja kolekcja klasyki. Płytka w stanie idealnym, bez żadnych rys itp. Pudełko w stanie bardzo dobrym. Instrukcja. Polska wersja językowa

XIII - Wersja kolekcja klasyki. Płytka w stanie idealnym, nie była nawet w napędzie. Pudełko w stanie idealnym. Instrukcja. Polska wersja językowa.

Kultowe gry komputerowe: Painkiller Czarna Edycja, Alien Nations 2, Cold Zero, Mroczne wieki. - Płytka w stanie bardzo dobrym. Pudełko w stanie dobrym. Polskie wersje językowe

The Elder Scrolls III: Morrowind - Wersja extra klasyka. Płyta nosi wyraźne ślady użytkowania, odpala się jednak bez problemu. Pudełko w stanie średnim. Instrukcja. Polska wersja językowa.

Cen gier nie ustalałem. Czekam na Wasze REALNE propozycje.

Do każdej gry należy doliczyć 5,5zł w przypadku przesyłki ekonomicznej i 7zł w przypadku priorytetowej. Przy większej ilości cena może ulec niewielkiej zmianie. Wysyłam tylko i wyłącznie po wpłacie na konto mbank lub inteligo/numer konta po zamówieniu/.

Gry mają w większości wykorzystane wszelkie punkty.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...