Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BiancoNeri

Rozwiązany: Gothic 2 - jak zabić Bloodwyna?

Recommended Posts

Witam. Z tego co wyczytałęm w poradniku, aby móc zabić Blodwyna trzeba pozabijać w kopalni pełzacze, w jednej z grot. Problem w tym, ze pełzacze pozabijałem, ale Blodwyn nie zjawił się :/ Co zrobiłem nie tak?

Link to comment
Share on other sites

sprawdz czy napewno wszystkie pelzacze zabiles a nastepnie pogadaj z tym kolesiem co jest przy wejsciu do miejsca z pelzaczami ( mozliwe ze sam powinien zagadac do ciebie). po chwili przychodzi bloodwyn i zatrzymuje sie na srodku oczyszczonej jaskini

Link to comment
Share on other sites

Guest Ruffian

To ja powiem inaczej - jeśli przeszukałeś dokładnie całą grotę i nic nie znalazłeś, jest możliwe, że któraś bestyja się gdzieś przywiesiła. Idź się przespać i wróć do groty następnego dnia. Istnieje szansa, że znajdziesz brakującego pełzacza. Jeśli nie, to chyba będziesz musiał zacząć od początku (ew. poprosić kogoś o zapisy stanu gry).

Link to comment
Share on other sites

Wychodzi na to, że teraz nie mam szans ukończyć Nocy Kruka, tak?

Oczywiście, że masz. Jedyne do czego potrzebny jest Bloodwyn to proste wejście do świątyni. Jeśli coś się zepsuło, wystarczy siłą przebić się do środka (w razie zbyt słabej postaci radzę zająć się chwilowo czymś innym, do czasu nabrania nieco krzepy).

EDIT: Dazzz, ja przedstawiłem rozwiązanie, które nie używa bugów w grze. Nie wszystkim odpowiada ich wykorzystywanie, nawet jeśli wymusza to inny błąd (typu znikającego Bloodwyna), a w takim przypadku trzeba liczyć się z dość trudną walką...

Link to comment
Share on other sites

Heh miałem ten san problem :D. Zaraz powiem Ci jak wykończyć tego Bloodwyna. xD Dobra, skoro się nie pojawił a rozmawiałeś z tym strażnikiem na dole kopalni. To teraz idziesz do świątyni Kruka. Ale tak:

Podchodzisz lekko do strażników, i ustawiasz się bokiem a potem strzałka w prawo. Tam będzie Bloodwyn, i powie Ci: A co ty tu robisz? Po tym rozpocznie się walka. Po walce wracasz tym samym sposobem i misja zaliczona :D

Jeśli są pytania pisz tutaj :D

@up W cale postać nie musi być postać nakoksowana xD, jeśli podejdzie się bokiem to nie zaatakują :D.

@znowu up - Ale mi chodziło, że jak się podejdzie bokiem to strażnicy nie zaatakują xd ( W czasie całej gry strażnicy nie zaatakują cię przecież, no chyba, że rzucisz im ognistą kulę pod nogi xd) I tak na to samo wychodzi, zabijesz Bloodwyna tu czy w świątyni to bez rożnicy. Walka jest zawsze taka sama. Wchodzisz bokiem, zabijasz, wychodzisz bokiem i grasz dalej :).

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Skorzystałem z tego buga i nadal mogę kontynuować przygodę ;)

A siłą próbowałem się wedrzeć. Ale gram magiem i raczej nie miałem dużych szans w starciu ze strażą ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...