Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Simi

[X360] Problem z update'owaniem softu

Polecane posty

Sytuacja prezentuje się następująco:

Od niedawna jestem w posiadaniu XBOX'a 360 w wersji Core (sprowadzana z Anglii). Kupiłem ją na allegro w zestawie z 2 padami, 3 grami (PGR3, Virtua Tennis 3 i PES2009) i zestawem kabelków (bez karty pamięci!*). Po podłączeniu wszystkiego ujrzałem piękne logo XBOX'a (przeszedł mały dreszczyk :happy:). Postanowiłem zacząć moją przygodę z XBOX'em jako fan samochodówek od PGR'a. Wszystko pięknie śmigało. Szkoda że nie moglem założyć profilu z powodu braku karty pamięci. Pograłem 30 minut i odpaliłem Virtua Tennis. Po rozegraniu 2 meczy umieściłem w napędzie PES2009. Ku mojemu zaskoczeniu nie włączyła się gra lecz na ekranie mojego telewizora wyskoczył komunikat: "Can't find the update disc. Please reinsert the disc" screen poniżej. Poszperałem trochę w necie i natrafiłem na stronę. Zrobiłem wszystko to co tam było napisane, lecz konsola już po włożeniu płytki informuje mnie, że nie znalazła CD z updatem. Wydaje mi się, że nawet gdybym miał kartę pamięci w konsoli komunikat byłby ten sam. Mam zainstalować jakiś inny update, czy chodzi o coś zupełnie innego? Bardzo proszę o pomoc Ekszynomaniaków.

*Karta pamięci zamówiona, powinna być lada dzień.

20081219074qb0.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to gratuluję zakupu Core'a. Nie żebym cię straszył, ale jestem ciekaw czy przetrwa kolejne pół roku/rok.

Update'y zawsze muszą trafiać na kartę pamięci (polecam dysk twardy, ale jak już karta to przynajmniej 256mb). Nic dziwnego, że się nie instaluje, bo gdzie ma się niby zainstalować? Konsolka nie ma wbudowanej pamięci (Jaspery już mają 256)

Poprawnie nazywaj tematy -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem kupić dysk 20GB gdy dozbieram pieniądze. Co do twojej odpowiedzi:

- Wersja Core jest wg. ciebie awaryjna?

- Po włożeniu płyty update nawet nie zaczyna się instalować!

Zobaczę czy coś się zmieni gdy karta przyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Core są awaryjne, mają starą płytą główną, napę (głośny i rysujący płytki) do tego wydzielają więcej ciepła i pobierają więcej prądu.

Aktualizacja nie zaczyna się instalować bo nie ma na czym, to chyba logiczne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, moze trzeba karte pamieci umiescic w slocie Memory Unit A?

@upx2 Pierwsze slysze, zeby Core'y rysowaly plyty w napedzie. Chyba, ze w srodku siedzi stado gnomow z widelcami w rekach. Temat z halasem to tez jakies dziwaczne fanaberie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...