Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LooqS

Creative Headset HS-800 Fatal1ty Gaming vs. Razer Carcharias Gaming Headset

Polecane posty

Chciałbym kupić sobie słuchawki do gier. Zastanawiam się nad modelami podanaymi w temacie:

-Creative Headset HS-800 Fatal1ty Gaming

-Razer Carcharias Gaming Headset

Pierwsze są o niebo tańsze od słuchawek Razera i to mnie w nich kusi gdyż słyszałem, że jakość dzięków też jest niesamowita, a o tych Razerach słyszałem, że są warte swojej ceny. Moglibyście pomóc w wyborze? Mile widziane będą również inne propozycje :happy: Co do ceny to chciałbym coś około max. 300 zł ( a jak się da to tańsze jak te Creativy :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja cos napisze o tych Creative Headset HS-800 Fatal1ty Gaming, ktore sam posiadam. No to tak zapakowane sa w ladne pudeleczko w srodku znajdziemy sluchawki, jakies papierki i skoro podobna czy skorzana torebeczke z logiem Creative na sluchawki. Posiadaja one odpinany gietki mikrofon- co mi sie osobiscie bardzo podoba. Sa wykonane naprawde niezle. Po kilku godzinach grania uszy nie bola. Dzwiek jest tez niczego sobie, fajny basik. Jak je kupilem obawialem sie troche, ze kabel od nich po jakims czasie sie przerwie (jest dosyc cienki), ale mylilem sie. Po uzytkowaniu okolo roku nie sa one rozklekotane na strony, takie jakie kupilem takie sa praktycznie teraz. Jest to naprawde dobry sprzet za taka cene. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...