Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mic_m3

Rozwiązany: GTA Vice City - problem w misji z motorówką

Polecane posty

Mam problem z tą grą. Muszę dopłynąć motorówką do jakiegoś jachtu, nim zrobią to inni. Niestety nigdy nie jestem pierwszy. Patrzyłem na YouTube jak zrobić tą misję. Tyle, że tam ta motorówka płynie znacznie szybciej, aż są takie fale. Moja jest strasznie wolna, no i nie ma tych fal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w misji ok. 4 przeciwników.2 przeciwnicy jadą lewą drogą,kolejni 2 prawą.Jedź lewą,jest krótsza.Uwaga na zakrętach.Postaraj się także nie wpaśc na niedalekie pole golfowe (wypadki chodzą po ludziach).Z odrobiną szczęścia uda Ci się.W drugim etapie (kiedy to ty strzelasz do przeciwników) staraj się wyeliminowac najpierw strzelca,potem kierowce motorówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu więc tutaj zamieszczę pytanie:

Mianowicie mam problem z misjami w gta Vice City... Otóż Jestem w drugim mieście zrobiłem misje i nagle one się skończyły, ani nie dzwoni telefon, ani nie mam nic zaznaczone na mapie... Czy to jest koniec, czy ja coś źle robię??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu więc tutaj zamieszczę pytanie:

Mianowicie mam problem z misjami w gta Vice City... Otóż Jestem w drugim mieście zrobiłem misje i nagle one się skończyły, ani nie dzwoni telefon, ani nie mam nic zaznaczone na mapie... Czy to jest koniec, czy ja coś źle robię??

To mi wiele nie mówi.Podaj ostatnią misję,którą wykonywałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...