Skocz do zawartości

Czy CDA straciło klimat?


Gość AmaD

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Nie rozumiem zarzutów ,,CDA straciło klimat" :? On zawsze był, jest i będzie tam obecny!!!! :x

Ale nic nie trwa wiecznie....ja nie myślę o koncu CDA,bo mam nadzieję,że to szybko nie nastąpi (choć konkurencja pewnie ma odmienne zdanie:P ).

Myslę,że taka firma (chyba można uzyć takiego stwierdzenia),jak CDA warta naprawdę duże pieniądze już zadba o dalsze losy pisma :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie straciło, tylko ewulowało.Teksty w stylu "bo sidi aktion nie ma głembokiego pżekazu" są nie na miejscu (jak tacy wybredni to niech se przesłania w bibli szukają!) stało sie tylko profesjonalnym pismem.

To mówiłem ja Alkohochlik;P

Nencny imitatoże pawdziwy jestem ja - Alkochochlik

Tak wiem ale tak lóbie twoje teksty no rze nie mogłem sie pofstrzymać.

Ps TO TY? łał sam Alkohochlik do mnie sie obezwał! :D masz rozwalające komenty w GW i jesteś najtajniejszym (:D) redaktorem w CDA

Ps2 Sorey za urzycie ksywfi no ale wiesz...daże cie taką sympatią jak Smugga :)

:twisted: - Akochochlik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem CDA od 1998 do czerwca 2004, potem zrobiłem sobię przerwę aż do kwietniowego numeru 2007 roku... otwieram najnowszy numer, patrzę: AR na swoim miejscu, dalej: GW, NL, wstepniak... wszystko ok. Czas na recenzje. Czytam, czytam i z zadowoleniem stwierdzam że to nadal stary, dobry CDA. :D To na tyle w tym temacie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tu za wiele powiedzieć. Mój pierwszy numer CDA to 08/2004 (specjalny z recką Half Life 2). Wtedy byłem zachwycony pismem. Ale nie zbierałem. Do numeru 02/2007 jedynie kupowałem niektóre numery. I każdy przeczytałem. I co więcej, każdy numer jest utrzymany w tym samym stylu - profesjonalne teksty z nutką humoru. Spośród wszystkich numerów czasopisma, jakie posiadam ŻADNEMU nie brakuje klimatu. Tyle ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem CDA nie straciło nic ze swojego klimatu ,a że świat idzie do przodu to i kapitalizm w polsce mamy. Co do chamskich listów to już tylko problem tych lamerów co chcą się popisać swoimi zdolnościami piśmiennictwa. W Końcu są też inni cywilizowani ludzie na tym świecie ,którzy piszą do was. POZDRO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA wcale nie staje się z wiekiem gorsze! ja coprawda jestem czytelnikiem od ok. 4 lat ale czytałem prawie wszystkie numery.(od kumpla). Może jest dużo powtórzeń(np komiksy z klarą) ale to tylko mały szkopuł :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja uważam, iż klimat CDA jest umiarkowany ciepły:-).

A tak na serio od dawien dawna kupuję CDA, ale "na wyrywki". (Postaram się to zmienić). A klimat jest mym skomnym zdaniem taki sam. Zawsze miło czyta się i czytało recenzję, ze łzami w oczach odrywało się na te całe 5 minut od AR i NL. Z zaciekawieniem zaczytywałem:-) GameWalkera. Tak jest, było i mam nadzieję, że dalej będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są,owszem(że wymienię te ostatnie-nową szatę graficzną,pełniaki czy więcej luźno związanych z komputerem publikacji),ale tylko pozytywne.klimat taki sam od wielu lat-świetny.może w AR trochę mniej refleksji czytelników niż parę(naście) miesięcy temu.To jednak niezależne od smuga(jeśli takie listy nie przechodzą).

To wszystko tworzy niepowtarzalny klimat,który jak magnes nas przyciąga(nie,to nie reklama ;D)

czy cda traci klimat? nie wiem, tak szczerze to nie zauwazylem. jak dla mnie z numeru na numer ten klimat sie "utwardza" teksty sa...lepsze? w ogole dzieki cda takl jakos zmadrzalem :D nie kupuje piratow, nie podniecam sie gra bo ma duze wymagania sprzetowe, zanim cos powiem zastanawiam sie piec razy, a tekstow smugiego uzywam na co dzien :) wiem, ze to straszne wazeliniarstwo, ale raz do roku chyba mozna :P

Już sam twój nick ocieka wazeliną 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Korodzik

Czy stracono klimat? Bzdura! Klimat nie został stracony - po prostu go zamieniono na Nowy, Lepszy. Widzicie, w dzisiejszych czasach liczy się klimat, który można opisać jako "prostacka, kolorowa szmata wyciągnięta z najgorszego śmietnika". I właśnie taki klimat ma teraz pismo CD-Klapszyn. Oczywiście nie należy się dziwić - w końcu CD-Klapszyn znajduje się w towarzystwie takich mądrych i inteligentnych pism jak Bravo czy Fun Club, a to do czegoś zobowiązuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy stracono klimat? Bzdura! Klimat nie został stracony - po prostu go zamieniono na Nowy, Lepszy. Widzicie, w dzisiejszych czasach liczy się klimat, który można opisać jako "prostacka, kolorowa szmata wyciągnięta z najgorszego śmietnika". I właśnie taki klimat ma teraz pismo CD-Klapszyn. Oczywiście nie należy się dziwić - w końcu CD-Klapszyn znajduje się w towarzystwie takich mądrych i inteligentnych pism jak Bravo czy Fun Club, a to do czegoś zobowiązuje...

Przepraszam Pana, ale to forum CD-Action, nie CD-Klapszyn..

Na górze pisze. Wiesz, takie dłuuugie zdanie napisane bardzo małymi literkami.

CD-Action...Czy straciło klimat...

Czy ja wiem? Jedyne co zauważyłem, to to, że

kiedyś najmocniejszym punktem CDA były recenzje,

a teraz zapowiedzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy CD-A straciło klimat ? Zbieram je od roku, a to pewnie mało żeby zobaczyć różnicę między starymi a nowymi numerami. Jednak CD-A

oraz redakcja wyrobiła sobie u mnie dobre zdanie, a klimat jaki jest niech sie nie zmienia. W końcu to nadal najlepsze pismo o grach komputerowych w Polsce ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Czy CD-A straciło klimat ? Zbieram je od roku, a to pewnie mało żeby zobaczyć różnicę między starymi a nowymi numerami. Jednak CD-A

oraz redakcja wyrobiła sobie u mnie dobre zdanie, a klimat jaki jest niech sie nie zmienia. W końcu to nadal najlepsze pismo o grach komputerowych w Polsce ? :)

Najlepsze, najlepsze...

Tylko nie wiem czy się cieszyć tym brakiem poważnej konkurencji... może jednak demobilizować. Oby nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciło?!?!!!!11 Ja bym powiedział, że nawet zyskało!!! (Nie wiem dlaczego bym tak powiedział :twisted:)

I tu wg mnie zawarłeś cały sens tej dyskusji (lub brak takiego sensu), bo większość tych, którzy mówią, że straciło, też nie wie dlaczego tak mówi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś zginęło cos sie urodzilo:P

Co miesiąc czytam swoje pierwsze cda nr 54. Bardzo lubie ten numer. Szkoda ze nie kupowalem wtedy wiecej. Jeszcze nie dawno marudzilem na ta strate. Chcialem zeby numer "10 lecia" wygladal jak pierwszy numer. Ale jakos sie przyzwyczailem i teraz lubie obecne CDActiony:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam cda od 99 i uważam że teraźniejsze cda jest gorsze od starych nr (moim zdaniem najlepsze czasy cda mialo miedzy 2000-2002 r.- czasem czytam te numery i różnią sie strasznie...Ar też jest inne-wtedy było wiecej chamskich odpowiedzi na listy, teraz jest ich dużo mniej, za to jest więcej różnego typu refleksji czytelników, i "normalej" odpowiedzi smugga).Wtedy również cda miało 200+ stron (bodajze w 2001 roku został reduce'niety), za to layout pisma był parę poziomów niżej (ehhh to wspaniałe tło AR :P, po którym czytaniu ponad 20min oczy bolały i sie wszytsko zlewało).Ale ogólnie uważam że cda mialo kiedyś lepszy klimat ale i tak ownuje :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam cd-action od niedawna ,ale jak przegladam te z 99 roku jakos lepiej sie je czyta xD Wczesniej CDA mialo to cos ,teraz recenzje troche gorsze.Co wy na to zeby powrocic do dawnej szaty graficznej ?Aha i jeszcze jedno mam propozycje czy mozecie te starsze numery na coverze dac mozna poczytac xD ?? Chyba pomysl nie jest zly ?Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...