Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laress

Pad do 120 zł

Polecane posty

Witam, zamierzam kupić pada, który nie przekracza ceny 120 zł. Na razie myślę nad kupnem Logitech Rumblepad 2, ale może są dużo lepsze w tej cenie? Macie jakieś propozycje? Zależy mi, aby w padzie drążki pracowały dokładnie i bez zarzutu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 120 to ten rumblepad 2 wydaje się najlepszą propozycją. Sam mam logitecha dual action, który sprawdza się znakomicie, ale rumblepad jest jeszcze lepszy, ma bardzo komfortowe uchwyty, szybki czas reakcji,i długo działa na bateriach. Grało mi się na nim bardzo dobrze

Inną propozycją może być Saitek Cyborg Rumble Pad. Kosztuje tyle samo co logitech, i ma wygląd oryginalnego pada od x360, te same programowalne przyciski, i jest równie wygodny w użyciu niczym rumblepad 2. Decyzja należy do Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Apollo GP-3000 i jest po prostu świetny:) A dałem za niego 39 zł:) Widzę, że z Włocławka jesteś to jak byś był zainteresowany to skocz do Euro i go zobacz:) Jak dla mnie jest wygodny chociaż grzybki mogłyby być troszkę krótsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Apollo GP-3000 nie ma silniczków wibracyjnych, nie jest tak wygodny, i nie bardzo komfortowo ma rozmieszczone przyciski. Dodatkowo wygląda słabo=) ale faktycznie w cenie do 40zł apollo się sprawdza. Jednak do 120zł to Logitech rumblepad 2 i Saitek Cyborg Rumble są najlepszymi propozycjami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Logitech Cillstream. Ma układ z X360 (jest też wersja do PS3) i chłodzenie dłoni. Nie ma wibracji, ale po co to komu. Jest bardzo wygodny, można na nim długo grać i dłonie się nie pocą. To chyba najlepszy pad do 120 zł, przynajmniej według mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chcę kupić Saitek Cyborg.

Widziałem wczoraj w Media po 109zł, ale chyba jakaś stara rewizja tego Saiteka (na allegro są inne :D)...

Nie wiecie może czy ten Cyborg występuje w wersji bezprzewodowej (tak jak Rumblepad 2)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...