Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Player_

Mucha w monitorze

Polecane posty

Przeszkadza to, ale trudno trzeba z tym żyć, czasem rozpraszam się jak gram a tu mi mucha zapitala :P Nawet w notatniku jej pisałem żeby sobie poszła:P Ale naprawy jak już mówiłem nie będzie, gdyż sam tego nie będę robił, to nie podlega gwarancji, a w serwisie mogą wziąść sporo kasy i jeszcze coś upitolić.

Przestrzegam was też, że muszki te mogą wejść do kompa! Ja co dzień rozkręcam i patrze czy są, bo nieraz znajdę martwą a taka jak się zawieruszy gdzieś, to mogą być kłopoty:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

to są widocznie seryjne przypadki ludzie, dziś rano odpalam kompa i myślałem , że zaraz z krzesła spadnę , z 3 czarne pixele ....monitor ma zaledwie 2,5 miecha a już się sypię...

Po południu zmarnowany tą nowiną przeglądam neta aż w pewnym momencie te 3 czarne pixele zaczynają się przemieszczać...ale faza!!! po chwili dochodzę do wniosku że to jedna z tych upierdliwych muszek, ale nic czekam na dalszy przebieg, muszka wędruje z prawego górnego rogu do dołu, zaczynam się cieszyć że za kilka sekund będzie po problemie ....a tu nagle niespodziewany nawrót o jakieś 300 stopni kilka milimetrów przed paskiem zadań i śmiga na sam środek ekranu!!! zatrzymała się i prawdopodobnie zakończyła żywot (nie daje znaków życia od ok 10 h).

Piszcie proszę czy przyjmują takie coś na gwarancji ponieważ nie mam zamiaru oglądać tych zwłok przez najbliższe lata...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie proszę czy przyjmują takie coś na gwarancji ponieważ nie mam zamiaru oglądać tych zwłok przez najbliższe lata...

Proponuję przejrzeć kartę gwarancyjną i sprawdzić, czy gwarancji podlega "zmniejszenie estetyki obrazu z powodu inwazji muszek" :D. A tak serio, to uważam, że nie, no bo w końcu to nie sprzęt się zepsuł, tylko taka niedogodności jest wynikiem działania owada ( czyli to tak jak byś ty lub ktoś inny spowodował usterkę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...