Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Harry21

Rozwiązany: Sacred Zlota Edycja, misja od Woda Orków

Polecane posty

Witam... może się ten temat powtórzyć za co przepraszam.

Mam problem z qustem pobocznym gdzie dostaje misje od Wodza Orcow przy obozie, abym zniszczył obóz nieumarłych.

Z obstawą sobie radzę bo mam pomocnika i gram Mrocznym Elfem na 20 lvl, tylko że obozu broni także smok z którym nie mam praktycznie żadnych szans, jego uderzenia zabierają mi po max 50 hp i jeszcze jego 'ziew' zielonym ogniem od razu mnie zabija, moje po 70, tylko że on w ogóle nie pudłuje(strasznie mnie te uniki w@%&^!) a ja co trzy ataki nie trafiam w cel, mam też te skill'e z układem ataków i 6 pułapek których nie używam.Pomóżcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 lvl? Trochę mało, ja mam Maga Bitewnego na 40 w tamtym momencie.

Zostaw smoka, podpakuj się, wymień runy na te których potrzebujesz (pułapki są najmocniejsza stroną tej postaci) i spróbuj znowu.

Taktyka na każdego smoka w grze - biegaj dookoła i wal z daleka pułpkami (albo polecam Maga na Ice Sharda, wymiata wszystko i wszędzie).

EDIT:

Tak swoją drogą, jeśli Cię tam główny wątek nie zaprowadził to stamtąd uciekaj od razu. Tego smoka się rozwala w ramach głównego questu, dopiero po spotkaniu z Valorem gdzieś w lesie.

Jeśli po dotarciu do tego miasteczka na pustyni pierwszego zawędrowałeś na pustynię tak daleko = zawracaj szybciutko i trzymaj się głównego questu któy Cię oprowadzi po całej mapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki...

I jeszcze jedno, pamiętasz tą misje gdzie trzeba było pójść do maga na pustyni i rozwiązać jego zagadkę z wazonami?

Bo od razu jako podszedłem do niego przypadkiem zbiłem jedną wazę i wyskoczyli nieumarli noi musiałem ich zabić i questa niewypełniłem, da się to odwrócić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 lv ? Swoim gladiatorem to go na 12-13 lv zabiłem :C

Ogień to najmniejszy problem bo jak widzisz że atakuje to po prostu go okrążasz. 50 hp ciosem z łapy ? To ile ty masz hp że to dla ciebie problem ~~

Kup wszystkie mikstury życia jakie są u handlarza na pustyni i powinieneś go spokojnie zabić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...