Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vilo

Mass Effect - jak ocalić Wrexa?

Polecane posty

Witam !

Mam dość nietypowe pytanie jak ocalić Wrex'a ? Chodzi mi o to ile i jaką umiejętność trzeba mieć rozwiniętą żeby mieć dodatkowe dialogi przy rozmowie z wrexem ( mam inżyniera). Chciałbym go ocalić bo go lubię i jest dobry, a niestety nie mam na tyle rozwiniętych tych umiejętności aby mieć dialogi dodatkowe, choć mam jeszcze 2 punkty do rozdania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko muszę je mieć na maxa czy ile tam ? A ja już nie mogę chyba tego questa zrobić bo już muszę iść rozmawiać z wrexem.

Z tego co wiem, żeby uratować Wrexa trzeba mieć urok [lub zastraszanie] na poziomie 8 lub wyższym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszą rzeczą do uratowania Wrex'a to odzyskanie zbroi rodowej i umiejętne prowadzenie dyskusji. Fakt, faktem warto pokusić się na pokojowe rozwiązanie dialogowe.

P.S Dawno temu grałem w ME i nie pamiętam czy tam były opcje dobry i zły glina do wyboru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując Wrexa można uratować

- odzyskując zbroje rodową i prowadząc pokojowo dyskusję, lub

- uzyskać 12 poziom uroku\zastraszania (do zdobycia po osiągnięciu 75% punktów renegata\idealisty) i konsekwentnie wybierać kwestie po lewe stroni koła dialogowego.

I myślę, że problem został już rozłożony na czynniki pierwsze i można zamknąć temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...