Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szakal17

Koss Porta Pro vs. Sennheiser HD 202

Polecane posty

Witam

wiem, że to dylemat około komputerowy ale słuchawki mają mi służyć między innymi także do gier :)

Poszukuję jak najlepszych słuchawek do 1) oglądania filmów 2) grania 3) rzadziej słuchania muzyki mogę przeznaczyć maksymalnie 150zł wliczając ewentualną przesyłkę (choć wolałbym pozostać w okolicach 100zł) Obecnie w głównej mierze zastanawiam się nad modelami

*Koss Porta Pro

oraz

*Sennheiser HD 202

które z tych słuchawek możecie mi polecić? a może polecicie coś innego w podobnej cenie? Chciałbym aby wypowiadały się osoby mające kiedykolwiek styczność z którymikolwiek ze słuchawek (a nie piszące że te są lepsze bo kolega kolegi mi tak powiedział bądź czytałem że te są ok a te nie... :)) pozdrawiam i serdecznie dziękuję za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koss Porta Pro mialem okazje uzywac i powiem ze graja bardzo ladnie ( w sumie to nieznam sie na dzwieku ale sluch jako taki mam :P ) i czysto.

Ale jak dlamnie sa one poprostu niewygodne ;p(i dziwnie wygladaja)

Senkow niemialem nigdy w lapie ale podejrzewam ze jak wiekszosc produktow tej firmy stoja na niezlym poziomie.

Sam niedawno kupowalem sluchawki i zdecydowalem sie na :

http://www.twenga.pl/cena-GameCom-377-PLAN...terowe-486091-0

Sprzet jest swietnej jakosci (mikrofon rowniez;p ) i puki co niemam z nimi zadnych problemow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jako posiadacz HD202 się wypowiem :). Jak na moje ucho, dość ładnie grają, przy słuchaniu muzyki można nawet bawić się w wyławianie poszczególnych instrumentów (dźwięk nie zlewa się w jedną kakofonię jak to ma zwykle miejsce w tanich słuchawkach), głośność jest (znów na moje ucho) w miarę wyrównana na całym paśmie częstotliwości - z jednym wyjątkiem. Napis DJ na opakowaniu zobowiązuje, słuchawki same z siebie podbijają basy, co nie wszystkim musi odpowiadać - mi to w każdym razie nie przeszkadza. Słuchawki są dość wygodne, jeśli nie masz wybitnie wielkich uszu czy łepetyny, to nie będziesz czuł, że masz je na głowie :) (muszle i pałąk pokryte są jakimś fantastycznym materiałem skóropodobnym), choć ja ostatnio z nich nie korzystam - przy takich temperaturach, jakie mamy ostatnio (>20 stopni), po jakiejś godzinie słuchania zwyczajnie pocą mi się uszy :). Aha, jeśli to istotne, to HD202 dość dobrze izolują od otoczenia :). I uwaga na koniec - są to słuchawki raczej do słuchania muzyki ze względu na brak mikrofonu oraz regulacji głośności na kablu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę polecić Sennheiser HD 202, Blackhand napisał właściwie wszystko i więcej niż ja bym napisał, ale tak w skrócie grają dobrze, ale bez mikrofonu do gier się według mnie nie nadają, no chyba że do singleplayer'a lub ewentualnie jak masz oddzielny mikrofon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie sam znajduję się w podobnej sytuacji jak autor tego tematu. Przewertowałem naprawdę dużą ilość forów, stron itp. poświęconych słuchawkom. Nie jestem jakimś zapalonym audiofilem, jednak mam pewne wymagania co do dźwięku. Słuchawek będę używał do słuchania muzyki oraz oglądania filmów. Po dobrych kilkunastu godzinach spędzonych na czytaniu (niestety nie mam zbyt dużej możliwości odsłuchu słuchawek) opinii w sieci, wybrałem paru kandydatów. Jednym z nich także jest Porta Pro. Ale zastanawiam się także nad Philips'ami SHP 2700

PhilipsHP2700_1.jpg

Głównie skłoniła mnie do tego ta recenzja na forum MP3store Philips SHP2700, krótka recenzja.

I chyba właśnie skieruję się w stronę tych philipsów. Kossy wg. mnie nadają się bardziej odtwarzaczy portable, a ja chcę używać swoich słuchawek tylko w domu. :)

Pozdrawiam Grzesiek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...