Skocz do zawartości
misiek012005

Laptop dla emerytów

Polecane posty

Zasadniczo nic szczególnego, lapek jak praktycznie każdy inny w tych pieniądzach. Na plus jednak ta gwarancja no i raczej fakt, że nawet te tanie lapki Della z reguły bywają mało awaryjne - przynajmniej takie dane mam od znajomego, który pracuje w XKom od dłuższego czasu i mówi, że relatywnie mało tego wraca na zwroty i gwarancje, w porównaniu do np. najtańszych HP-ków.

Szkoda, że Huawei Matobook D nie jest już dostępny, kilka miesięcy temu kupowałem właśnie dla rodziców dziewczyny za te ~ 2k zł i ten model wyróżniał się fajną aluminiową obudową i matrycą IPS. No ale coś znikł ze sklepów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2020 o 11:18, Dirian napisał:

Osobiście postawiłbym raczej na takiego Della:

https://www.x-kom.pl/p/496409-notebook-laptop-156-dell-inspiron-3583-i3-8145u-8gb-256-win10-srebrny.html

Gdzie masz fajną gwarancję door-to-door przez 12 miesięcy (kolejne 12 miesięcy to klasyczna gwarancja).

 

Ten laptop ma rok tej lepszej gwarancji Next Business Day 12 miesięcy. Jeszcze z fajnych jest Acer Aspire 3 https://www.x-kom.pl/p/519191-notebook-laptop-156-acer-aspire-3-i3-10110u-8gb-256-win10.html tu jest nowszy i szybszy procesor 10th. Tak to podstawowy, dostępny w 3 kolorach. Ekran matowy z FHD, jest wygodniejszy od błyszczącego ekranu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest kwestia wyceny sprzętu przez producenta, ewentualnie mogą być też pewne różnice w wykonaniu na korzyść Della (ciężko powiedzieć, macałem sporo tych tanich lapków ale nie mając dwóch modeli koło siebie trudno wdawać się w szczegóły). W przypadku Della też nieco dopłaca się za ten bezproblemowy serwis, ale jak mówiłem - u Acera serwis też jest w porządku.
 

Sam w sumie miałbym dylemat który model wybrać bez obejrzenia na żywo, zasadniczo pod te zastosowania procek nie robi większej różnicy, ale z drugiej strony zawsze fajnie mieć nowsze CPU. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...