Skocz do zawartości
dyuuun

2000 +/-

Polecane posty

Witam : ) W styczniu mam zamiar złożyć komputer. Chciałbym prosić was o pomoc w wyborze podzespołów. Kartę graficzną kupie od znajomego(no chyba, że mi ją odradzicie). karta: Gigabyte RX 580 4gb za ok 350-400 zł.

  • Budżet na komputer: 2000 z nie wielkim plusem, jeśli znacząco polepszy to wydajność
  • Części do kupienia: Cała puszka bez karty graficznej
  • Czy wliczyć system w cenę: nie
  • Zastosowanie komputera: GAMING w 8K i 240fps (xD)
  • Preferowany sklep: Lubię Morele, ale nie pogradzę innym sklepem.
  • Model posiadanego monitora (rozdzielczość, posiadane złącza): iiyama prolite e2109hds (fullhd, hdmi dvi dsub)
  • Czy sprzęt będzie podkręcany: Jeśli podzespoły na to pozwolą
  • Termin zakupu komputera: Początek stycznia
  • Dodatkowe uwagi: Być może zakupię używaną kartę graficzną od kolegi do tego zestawu. Karta to Gigabyte RX 580 4gb.

Dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego:

https://www.morele.net/inventory/info/549b6e02/

Plus karta od kolegi i będzie spoko. W przyszłości można podmienić kartę na coś lepszego jak wpadnie kasa, dokupić kolejny dysk jakby te 512GB nie starczalo czy lepsze chłodzenie na procesor albo przeskoczyć na Ryzena 7 3700X jak potanieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Sorki, że tak długo zwlekałem z odpowiedzią, ale mało czasu ostatnio miałem. Lada moment będę zamawiał podzespoły i mam pytanie odnośnie ramu, który poleciłeś. Czy na pewno będzie pasował do tej płyty? Bo w specyfikacji są wymienione następujące taktowania: 2133, 2400, 2667, 2933, 3200. A polecone kości to 3000. Czy nie będzie zgrzytu?

Jeszcze raz serdecznie dziękuje za odpowiedź.

Edit. I na stronie ASrocka te pamięci też nie widnieją

https://www.asrock.com/MB/AMD/Fatal1ty B450 Gaming K4/index.asp#MemoryRR

Edytowano przez dyuuun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...