Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kontakt

GTA San Andreas gra nie chce się uruchomić

Polecane posty

Witam.Jak w temacie.Gra nie chce się uruchomić.Po (nie wiem jak to nazwać) np.Prockstar games, Rockstar North itp. gra się minimalizuje i pokazuje mi się okienko w którym pisze "Wiślij raport o błędach", "Nie wysyłaj" itp.Jeśli wie ktoś jak temu zaradzić to proszę o odpowiedź.

PS : Mam orginał

PS2: Nie znalazłem tagiego samego/podobnego tematu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dazzz - próbowałem kilka razy.Wcześniej chodziła normalnie.

MrGonzo - Często to co robię to zepsuję, więc wolę tego nie robic.Poza tym miałem wcześniej zainstalowaną gre i normalnie chodziła, więc nie w tym problem(chyba)

EDIT

Mrgonzo, jeśli jesteś pewien to proszę o napisanie istrukcji jak to zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przeinstalowanie sterowników w takich sytuacjach pomagało. Możesz spróbować, bo przecież nic nie popsujesz:) a przy okazji zaktualizujesz sterowniki. Napisz mi jaką masz kartę graficzną, a wtedy napiszę Ci instrukcję co i jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak w temacie.Gra nie chce się uruchomić.Po (nie wiem jak to nazwać) np.Prockstar games, Rockstar North itp. gra się minimalizuje i pokazuje mi się okienko w którym pisze "Wiślij raport o błędach", "Nie wysyłaj" itp.Jeśli wie ktoś jak temu zaradzić to proszę o odpowiedź.

U mnie taki problem występował po wgraniu najnowszych sterowników do karty graficznej. Jeśli wgrywałeś nowe sterowniki, to wgraj te sprzed zmiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grzebałeś w plikach, nie używasz modów... A instalowałeś jakieś łatki, patche?

j/w instalowałeś czy nie? Bo jak wyswietla ci się to jak masz intro na początku gry? Gdy wyświetli ci się błąd kliknij dowiedz się więcej czy coś takiego i9 tam będziesz miał nazwe pliku. Podaj ją tu na forum...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...