Skocz do zawartości
Gość kabura

Far Cry (seria)

Polecane posty

Gadałem dziś z media markt. Będzie albo dziś wieczorem albo jutro rano.

Ha Ha naprawdę gadałeś z media markt.Wy to potraficie człowieka rozśmieszyć :lol: kupuję Far Cry'a 2 w dniu premiery,jak będzie tak dobra jak jedynka to znów, zawale szkołę.

Przepraszam ale nie mam pojęcia co Ci nie pasuje w tym co napisałem :blink:

Co do gier to mam zawsze kontakt ze znajomym mi personelem działu Software w Media Markt i zawsze lepiej się czegoś dowiedzieć na temat premier itp.

Zawsze wolę się dowiedzieć kiedy już mogę wstąpić po grę niż lecieć w ciemno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, a ja już mam tylko że angielską, ale PL i tak kupię ( a co mi tam, dwa oryginały :P ) ma się wtyki, się sporo zarabia, stówka za taką grę to bardzo mało, a polecam z wszystkich sił.

To coś jak połączenie Call of Duty 4, S.T.A.L.K.E.R.'a oraz Ghotica 3, wspaniała grafika, afrykańska muza i wykonywanie misji w stylu stalkera, też nieliniowość jak w Ghoticku + wątek główny, koleś choruje na malarię i ma zabić Jackalla..

Co tu wiele mówić, dzisiejszy jeszcze ciepły Gameplay http://pl.youtube.com/watch?v=cGoryzHYanc świetne rozwiązania, efekt dobowy, kupowanie i ulepszanie broni, jazda pojazdami (lotnie, łodzie, samochody) zdecydowanie lepsza niż część pierwsza, zdecydowanie lepsza niż LINIOWE wstrętne (jeśli kogoś obraziłem 'fana coda' to sorki) Call of Duty 4 , tutaj jeździmy gdzie chcemy i robimy co chcemy...

Lepsze niż bezsensowni kosmici i egzoskafandry w Crysis, lepsze niż wymyślone stwory z Ghoticka, lepszy klimat niż w STALKERZE i w ogóle jest tyle nowości że zaskakuje na każdym kroku...

Nie zdradzam więcej, bo nie chce robić recenzji sponsorowanej, ale tak widzę to z punktu zapalonego gracza który gra w Far Cry 4 lata... Pozdro dla Farcrajowców!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem - gra jest na prawdę świetna, po paru godzinach buszowania po Afryce, muszę przyznać że FC2 nie zawodzi.

Ale : nieprawdą jest, jak ktoś napisał wyżej że Farcry 2 ma mocniejszy klimat niż S.T.A.L.K.E.R (co nie jest znowu jakąś wadą bo po prostu nie ma prawie takich gier mogących się równać z atmosferą ukraińskiej gry), grafika faktycznie jest niezła (te wschody i zachody słońca...), ale do poziomu tej z Crysis'a jest jej daleko, same potyczki też mi się chyba bardziej podobały w Crysis'ie(oprócz tych z kosmitami). Odniosłem też wrażenie wielu uproszczeń w samej rozgrywce, ta gra mogła by być jeszcze bardziej rozbudowana, chociaż... za mało grałem jeszcze by to oceniać.

Nie zmienia to faktu że świat nowego FraCry robi ogromne wrażenie, swoboda jest tutaj naprawdę duża, pełno jest misji pobocznych, tak więc zawsze jest co robić, świetny jest model jazdy, fizyka oraz oczywiście genialny ogień.

Kupować w ciemno! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz... w Media Markt nie wiem kto już pracuje skoro nie wiedzą nawet kiedy FC2 wychodzi. Sprawdzałem na wirtusie i tam też niby 30 premiera.

Jedyny sklep, który już dziś oferuje FC2 w sprzedaży to ultima więc szybko zamówiłem. Mam tylko nadzieję, że się załapię jeszcze bo jak przed chwilą z działem obsługi klienta rozmawiałem to mówili, że jest ograniczona bardzo ilość kopii i lepiej bym szybko zamówił XD. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że w poniedziałek otrzymam paczkę bo w sobotę nie wiem czy kurierzy kursują.

Edit.

I tu się okazało, że kochana Cenega jak zwykle poleciała nie tylko z graczami ale ze sklepami w kulki.

Niedawno dzwoniłem do ultimy by się z ciekawości spytać czy udało mi się załapać. Okazało się, że status "JUŻ W SPRZEDAŻY" był spowodowany tym, że sklep czekał na towar od Cenegi, która w ostatniej chwili dała znać ludziom z ultimy, że przesunęli sobie premierę.

Te 6 dni wiele nie robi jednak wyobraźcie sobie tych, którzy zamawiali sobie preordery i kiedy myśleli, że najpóźniej w ten poniedziałek dostaną przesyłkę otrzymali cios w tyłek.

Sam jestem wściekły, że Cenega prowadzi tak olewacką politykę, w której nie ma choćby tego minimum szacunku dla graczy.

Miejmy nadzieję by czasem nie odwalili czegoś podobnego z GTAIV

Edytowano przez Ruhisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu mamy wymagania do naszego far cry,a są dosyć duże, i chociaż mam nowego kompa u mnie nie masz szans na full.

Procesor: Core 2 Quad q6600 2,4 GHz LGA775 Box (czterordzeniowy)

Ram: 2 GB DDR 2 (XP) 4 GB DDR 2 (Vista)

Karta Graficzna: GeForce 8800 GTX 768MB

Karta Muzyczna: Dowolna, zgodna w 100% z Windows XP / Vista

Miejsce na dysku: około 20 GB + około 700 MB na plik wymiany Windows

Edytowano przez eddy1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu mamy wymagania do naszego far cry,a są dosyć duże, i chociaż mam nowego kompa u mnie nie masz szans na full.

Procesor: Core 2 Quad q6600 2,4 GHz LGA775 Box (czterordzeniowy)

Ram: 2 GB DDR 2 (XP) 4 GB DDR 2 (Vista)

Karta Graficzna: GeForce 8800 GTX 768MB

Karta Muzyczna: Dowolna, zgodna w 100% z Windows XP / Vista

Miejsce na dysku: około 20 GB + około 700 MB na plik wymiany Windows

Co za bullshit.

Pełna ORYGINALNA wersja angielska zajmuje na dysku 3,15 GB. Jak to zrobili? Nie mam pojęcia.

Gra zajmuje jedno DVD.

Na Core2Duo, 2 GB RAMU i GF8800 GTS na detalach "high" (są jeszcze very high i ultra high) w rozdzielczości 1440x900 gra chodzi bardzo płynnie (35-45 FPS) i wygląda świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Core2Duo, 2 GB RAMU i GF8800 GTS na detalach "high" (są jeszcze very high i ultra high) w rozdzielczości 1440x900 gra chodzi bardzo płynnie (35-45 FPS) i wygląda świetnie.

Naprawdę? W takim wypadku wygląda na to, że Far Cry 2 faktycznie ma mniejsze wymagania od Crysisa. Posiadam dokładnie taki sam sprzęt, Crysis przy wysokich detalach i 1440x900 często się dławił. Czy ktoś może potwierdzić jak wypada Far Cry 2 w porównaniu z Crysisem pod tym względem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda po zanurzeniu robi się "nieprzezroczysta" niestety - mi to akurat tak bardzo nie przeszkadza :)

I tak, wyraźnie twierdzę że Crysis jest dużo ładniejszy od FarCry2 (i od każdej innej gry), ale za to FC2 ma dużo mniejsze wymagania :)

No cóż, fotorealistyczna grafika Crysis'a i Warhead'a długo jeszcze pewnie nie zostanie pobita.

Tak jak teraz patrzę na screeny z FarCry2 udostępniane wcześniej przez Ubisoft to stwierdzam że przesadnie je "podpicowali", serio.

ALE! - grafika to nie wszystko, bo gra się w nowy tytuł Ubi naprawdę świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholercia...tego nie spodziewałem... myślałem że grafika nawet pobije tą z crysisa a wy takie straszne rzeczy mowicie!!!! :blink: No niestety...w takim razie nie poplywam sobie jak w jedynce lub crysisie..... chyba zamiast fc 2 kupie dodatek crysisa.....

Nie kupisz gry po woda nie jest przezroczysta jak w Crysisie? Przecież to jest Afryka, więc i woda błotnista. I nie kupuj Warheada, bo jego skończysz w 5 godzin, a Far Cry 2 starczy Ci na dużo, dużo... dużo dłużej. I grafika nie jest najważniejsza, bo jeśli idąc waszym tokiem myślenia to powinniście grać tylko w Crysis bo żadna gra nie ma i pewnie jeszcze długo nie będzie mieć grafiki jak Crysis. A grafika w Far Cry 2 jest bardzo dobra, i przyjemna. Nie odstrasza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...