Skocz do zawartości

Far Cry (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Gierka jest super. Fajna strzelaninak.Niektóre misje były trudne.Ale dało sie je przejści.Pozatym świetna grafika;)

Co do grafiki to święta racja - gra wciąż wygląda świetnie, mimo że ma już trzy lata. A i obecnie mało jest gier, które mogą pochwalić się lepszym wyglądem niż Far Cry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie ukończyłem jej gdyż pojawił się dziwny błąd w jednej z misji. Miałem jakąś panią obronić przed zagrożeniem jednak gdy czekałem nawet 15 minut zagrożenie nie przychodziło :). Poza tym gierka jest nadal świetna i może znów ją pożycze od kumpla.. Każdemu polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwinięcie informacji Nortona rodem z gram.pl

Til Schweiger to aktor, który wcieli się w postać Jacka Carvera w filmowej adaptacji gry Far Cry. Reżyserem obrazu o tym samym tytule jest Uwe Boll.

Til Schweinger to mało znany, poza swoim ojczystym krajem, niemiecki aktor, którego pierwszy raz publiczność mogła oglądać na srebrnym ekranie w 1985 roku w serialu dramatycznym LindenStrasse. Schwieger zagrał później w kilkudziesięciu filmach, głównie produkcji niemieckiej, a sam wyreżyserował 3 tytuły. Ma też na swoim koncie 2 scenariusze.

Far Cry

Far Cry'a reżyseruje Uwe Boll, znany także z innych adaptacji gier komputerowych na duży ekran. Nakręcił on m.in. House of the Dead czy Alone in the Dark. Fabuła nowego dzieła Bolla przypomina tę znaną z PeCetów. Jack Carver ma dostarczyć dwójkę dziennikarzy - Toma Moore'a i Valerie Constantine na wyspę, położoną na północno-zachodnim Pacyfiku. Tam natrafiają na grupę najemników, których dowódca - Maria Sanchez - próbuje schwytać i uwięzić nowo przybyłych. Tom zostaje zabity, natomiast pozostałej dwójce udaje się zbiec. Carver ma zamiar jak najszybciej oddalić się od wyspy, jednak dziennikarka pragnie na niej pozostać w celu zdobycia większej ilości materiałów do swojego reportażu.

Far Cry ma wejść do kin w 2008 roku. Liczymy gorąco, że tym razem Uwe Boll przerośnie swoje umiejętności i stworzy dobry film.

Czy Uwe Boll jest w stanie zrobić dobry film? Ja jakoś nei mam zaufania do tego pana. Za dużo już skaszanił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Uwe Boll. We wszystkie gry musi swoje łapska wpychać. :? Mam nadzieje, że przynajmniej tego filmu nie spartaczy bo jego wcześniejsze dzieła może i się dało oglądać ale pozostawały BARDZO wile do życzenia.

Pożyjemy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Dla mnie "Silent Hill" Christophe'a Gansa jest ciągle najlepszą ekranizacją gier (i jedyną udaną). Filmy Uwe Bolla są zaś ciągle najgorszymi ekranizacjami tychże (nic dziwnego - szkoła Niemiaszków...) - jak widać: czy z filmu na grę, czy z gry na film - ciągle zwykle wychodzi źle.

Zick ->

Jego filmów nie dało się oglądać. Lepiej, by jakiś krytyk sprał mu pysk. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry. Doskonała gra. Ukończyłem ją, a zabawa była przednia. Dynamiczna akcja, zmiksowana ze skradanką, a samej gry bez myślenia taktycznego przejść się nie da (jest bardzo trudna, no chyba że ktoś użyje cheatów 8) ). Pojazdy, rozległy teren, mnogość możliwości rozwiązania misji... i ta grafika (jakby co nie mam wcale takiego wy***ego w kosmos kompa, działało mi na średniach a wyglądało bosko).

Mój ulubiony FPS, zaraz po Painkillerze i Unrealu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry.... najlepszy z FPS-ów, w jakie grałem w życiu - świetna fabuła, interesujące mutanty - przeciwnicy i ciekawe bronie jak Pancor Jackhammer (shotgun), M4 którego uzywałem na początku gry jako snajperki :D , super pojazdy... Tylko grać w tą grę i grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pełni zasłużone 9 (nie 10 - za brak save'a w dowolnym momencie i .

Gdyby były save'y w dowolnym momencie to gra według mnie straciła by a nie zyskała ten "jeden" punkcik do 10.

ekstremalnie trudny końcowy pojedynek w kraterze - sam przeciw pięciu grubasom z rakietnicami w ograniczonej przestrzeni)

A co jak myslisz - jakie sa zakonczenia w grach trudne czy łatwe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całego FC przeszedłem jakiś rok temu i nie żałuję ani jednej minuty jaką poświęciłem tej grze :D - świetny FPS. teraz jak tak czytam wasze komentarze to wracają wspomnienia... ( z FC - żeby nie było :) ) i wiecie co... zagrałbym sobie... 8)

Pozdro for all!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja sie zgadzam z CDA. Dycha sie po prostu nalezala. Nawet jak dopiero teraz ktos w nia zagra to i tak stwierdzi, ze FAR CRY TO NAJLEPSZY FPS JAKI DO TEJ PORY POWSTAL! Ktos ma watpliwosci? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry to urzekająca gra. Tropikalne wyspy i ładna i cudna grafika uprzyjemniają czas. Grałem w nią niewiele ale muszę stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych FPS-ów ostatnich lat. Moje straty zamierzam nadrobić, szybko zaopatrzając się w jeden egzemplarz FC :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja sie zgadzam z CDA. Dycha sie po prostu nalezala. Nawet jak dopiero teraz ktos w nia zagra to i tak stwierdzi, ze FAR CRY TO NAJLEPSZY FPS JAKI DO TEJ PORY POWSTAL! Ktos ma watpliwosci? :)

Ja mam.

Bo waham się co postawic na 1 miejscu - Far Cry, Half Life 2 czy Dooma 3. Każda z tych gier jest na swój sposób świetna ale i każda z nich ma nieco inny charakter...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helmutt ->

Wyniki może nieco rozstrzygnąć średnia ocen w Necie (HL2 - 95% i najlepsza gra na PC; FC - 89%, D3 - 88%), ale ja bym optował za Far Cry'em. Tak wielkiej rewolucji w świecie FPS-ów nie było chyba od czasów pierwszego HL. "10" w CDA zdecydowanie zasłużona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helmutt ->

Wyniki może nieco rozstrzygnąć średnia ocen w Necie (HL2 - 95% i najlepsza gra na PC; FC - 89%, D3 - 88%), ale ja bym optował za Far Cry'em. Tak wielkiej rewolucji w świecie FPS-ów nie było chyba od czasów pierwszego HL. "10" w CDA zdecydowanie zasłużona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HL 2 nie wciągneło mnie w ogóle... (może się nie znam ale mniejsza) Far Cry urzekł mnie swoją fenomenalną wręcz grafiką i przeogromną grywalnością :] to tyle na ten temat.. aa i drugi raz przechodzić mi się już nie chce :P zdaje mi się że by się znudziło :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i farcry to rewolucja ale jak dla mnie był to tylko pokaz możliwości silnika graficznego. Fakt jak na tamte czasy niszczył konkurencje, ale pozatym był raczej przeciętnym FPS-em. Wiem że ani HL2 czy D3 nie miały jakiejś odkrywczej czy porywającej fabuły, ale przynajmniej starały się wykreować dla gracza jakiś klimat a FC to tylko grafika. Pozatym fajnie by było zobaczyć jak by zrobili cRPG na takich ślicznych wysepkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PkaYak ->

Może i farcry to rewolucja ale jak dla mnie był to tylko pokaz możliwości silnika graficznego.

Far Cry rzeczywiście miał być tylko pokazem możliwości silnika graficznego. Okazał się czymś więcej.

Fakt jak na tamte czasy niszczył konkurencje, ale pozatym był raczej przeciętnym FPS-em. Wiem że ani HL2 czy D3 nie miały jakiejś odkrywczej czy porywającej fabuły, ale przynajmniej starały się wykreować dla gracza jakiś klimat a FC to tylko grafika.

Przeczysz samemu sobie. D3 zostało wydane w 2003, HL2 i FC w 2004. Rzeczywiście konkurencja została zniszczona. Poza tym nie mów, że super inteligentni przeciwnicy będący w kupie, stanowiący dla nas śmiertelne zagrożenie oraz przepiękna dżungla nie oddają cudownego klimatu gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PkaYak ->
Może i farcry to rewolucja ale jak dla mnie był to tylko pokaz możliwości silnika graficznego.

Far Cry rzeczywiście miał być tylko pokazem możliwości silnika graficznego. Okazał się czymś więcej.

Fakt jak na tamte czasy niszczył konkurencje, ale pozatym był raczej przeciętnym FPS-em. Wiem że ani HL2 czy D3 nie miały jakiejś odkrywczej czy porywającej fabuły, ale przynajmniej starały się wykreować dla gracza jakiś klimat a FC to tylko grafika.

Przeczysz samemu sobie. D3 zostało wydane w 2003, HL2 i FC w 2004. Rzeczywiście konkurencja została zniszczona. Poza tym nie mów, że super inteligentni przeciwnicy będący w kupie, stanowiący dla nas śmiertelne zagrożenie oraz przepiękna dżungla nie oddają cudownego klimatu gry.

Nie przecze sam sobie "niszczył konkurencję pod wzdgędem grafiki, to fakt. Ale co ofrował w zamian oprócz pięknych widoków? Jak dla mnie nic. Inteligentni przeciwnicy to raczej nie do końca, zwłaszcza że ich celność w tak zalesionym terenie wprowadziła by w zakłopotanie nawet Robin Hooda. A to był jedyny powód zagrożenia zresztą. Oczywiście żeby nie było to moje zdanie i tak to czuje :lol: , przy D3 i HL2 pare razy serce mi zabiło mocnej a FC nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...