Skocz do zawartości
Gość kabura

Far Cry (seria)

Polecane posty

dzisiaj siadam i od nowa instaluję grę !!! Pamiętam jakie emocje budziła walka z niewidzialnymi stojąc po kolana w wodzie. Albo pierwszy kontakt z obcymi, albo ten poziom bez broni :D Designerzy poziomów odwalili kawał dobrej roboty,nie ma co. Przyjemnie się też oglądało takie smaczki jak np. staczanie beczek na przeciwników, jazdę samochodem, latanie na lotni, pływanie łodzią, ryby w wodzie. Gierka ponadczasowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos innych recenzji. Listopadowy PC Gamer ocenił nowego Far Cry'a na 94%! Więcej info TUTAJ

Hmmm. Gaminator podaje jako źródło tej rewelacji farcry2world.com. A tam jakoś nie widzę tej informacji. Źle szukam, czy ktoś konfabuluje?

EDIT 1

Ok, znalazłem. Razem z komentarzem internauty: "wow thats weird... im sitting here holding the nov 08 issue of PC Gamer and it has no mention of far cry 2 i wish it did tho"

EDIT 2

Poza tym na farcry2world.com piszą: "In the November 08 edition of the Subscribers magazine PCGamer, was a great article, with some interesting news mainly revealing the buddies !!". Artykuł, nie recenzja...

Edytowano przez Norbi77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.farcry2world.com/farcry-2-news_...er-Article.html

"Please note the magazine scans have now been removed for copyright reasons"

Wcześniej były skany, szkoda że nie zachowałem. Ogólnie w tej recce (article też może oznaczać recenzję, niekoniecznie "review") autor rozpływał się jaki to Far Cry 2 nie jest blablablablabla 94% ocena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupił Far Cry wraz z broszurowym "Gry extra" o FC2? Nigdzie nie podano cd-key'a, redakcja nie odpisuje. Proszę o odpowiedź.

[/quote

W grach extra nie podano cd-key'a, do gry w multi na single można normalnie grać.Też wysłałem moją prośbę do redakcji i mam nadzieję, że odpiszą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronce Cenegi data wydania ustalona jest na "dalsze premiery", co oznaczałoby, że FC2 zostanie wydany najwcześniej w grudniu. To pewnie jakiś błąd, bo z kolei na Wirtusie data jest jasna i konkretna - 2008-10-30.

P.S. Sorki za tamtego newsa, po prostu nie sprawdziłem źródła. Wiem, powinienem.

P.S.2 Przepraszając, chciałbym skorzystać z okazji i zapodać Wam innego newsa, a raczej relację z samej gry! Przeczytacie ją TUTAJ. Również została opublikowana na gaminatorze, ale autorem jest niejaki Chimaira, wieloletni tutejszy forumowicz (ba, nawet moderator przez jakiś czas), więc raczej jest to "artykuł" rzetelny. ;) Od siebie dodam, że ów tekst bardzo zachęcił mnie do kupna FC2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał mnieć FarCry 2 trochę wcześniej, to na Ultima.pl będzie dostępny 24 października w wersji angielskiej.

Już złożyłem zamówienie po wcześniejszym upewnieniu się co do tego terminu:)

Na polską wersję trzeba czekać do 30 października.

A propo pierwszych recenzji : fajne jest to że według nich wersja na PC jest tą najlepszą, szczególnie pod względem grafiki, a przy tym nie ma jakiś wygórowanych wymagań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie doczekac kiedy wlacze na nowym kompie ale to dopiero na koniec listopada...chyba nie wytrzymam:D dlatego chyba z kupnem poczekam :P Czy bedzie lepsza od 1? napewno jedynka wyszla z zaskoczenia a tutaj jest jak z GTA pelno filmikow trailerow itp i dlatego oczekiwania rosną a jedynka wziela nas z zaskoczenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...