Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SirKubus

Gears Of War, wywala do windy

Polecane posty

Witam,

po uruchomieniu Gears Of War, przejściu zalogowaniu się w Games4Windows, wejściu w menu kampanii i uruchomieniu gry, gra nagle wywala do Windowsa. Nie widziałem nawet Marcusa Fenixa, po prostu pod koniec ekranu ładowania gra niespodziewanie wywala do Windowsa...

Komputer

Athlon 2500+

1,5GB RAMu

GeForce 7600gs

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nieładnie, ale próbowałeś użyć cracka?

Po prostu często crack może rozwiązać problem. Z powodu regulaminu forum jednak żadnego źródła nie mogę tu przytoczyć ;)

PS.: Nie jestem żadnym piratem, nie propaguję piractwa, nie propaguję używania cracków, nie podaję linków do piratów ani do cracków, seriali, itp.

Przeczytałem regulamin i jest tam tylko mowa o podawaniu linków do piratów i cracków, nie ma słowa o niewspominaniu o nich.

PPS.: A spróbowałeś też najprościej w świecie nowych sterowników do grafy i DirectX'a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś ciągle z GoW wywaloło do windy zaraz po logach początkowych i nawet do menu nie chciało dojść. Próbowałem wszystkiego i nic, a wszystkie inne gierki działały bez problemu. Już się szykowałem do formata (bo dla Gearsa nawet to warto zrobić :)), więc zapuściłen antywira ESET i znalazł jakiegoś trojana. Myślałem - a co mnie ten trojan skoro nawet neta w kompie nie mam, a jak się okazało po jego usunięciu GoW chodzi jak marzenie. Moja rada - spróbuj antywirusem kompa przeskanować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak miałem że po włączeniu było napisanie ze gry nie można odpalić ze zmienionym kodem wykonawczym. Rozwiązania są dwa

- Patch Data Hotfix

- Zmień datę w systemie na wcześniejszą niż 29 sztyczeń 2009 (proponuję na pierwszego)

Osobiście korzystałem ze sposobu #2 i wszystko śmigało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...