Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HaCK

Myszka dla graczy do 300zł

Polecane posty

Wiele razy było to poruszane na forum... poszukaj. A ja ze swojej strony dodam, żebyś z tych 300zł poświęcił jakąś sumkę na podkładkę.

http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...roducts_id=7362

+

http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...roducts_id=3325

Ważne jest też to czy wolisz myszkę profilowaną (DA jest zrobiony specjalnie dla praworęcznych osób) czy normalną jak np. Diamondback 3G.

Rozejrzyj się też po stronach drużyn z CS'a np. Fnatic, SK czy co tam chcesz i zobacz jakimi myszkami oni grają, ale często są to sponsorowane myszki i zazwyczaj z zawyżonym współczynnikiem cena/jakość (patrz Ikari).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4Tech to dobre myszki, ale, no właśnie jestem pewien, że Razer DA wytrzyma dłużej niż taki A4Tech miałem parę modeli, koledzy mieli i siadały po roku/dwóch. Do normalnego użytkowania jak najbardziej, ale jeśli kolega gra profesjonalnie to odczuje różnice między takim A4Tech x750f (bardzo dobra myszka, jak na tą cenę), a takim Razerem DA czy jakąś myszką od drogiego Logitecha. A podkładka to obowiązek!

Polecam poczytać test 39 myszek od PCLab'u.

http://pclab.pl/art28557.html

@Down

Co do Logitech'a G9 to też znajdziemy wzmiankę o nim w wyżej zamieszczonym teście i nie jest ona bynajmniej pozytywna. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warta przemyślenia jest nowość w postaci icon7 z500. Bardzo dobrze wypada pod względem cena/jakość. 3200 DPI, 4 stopnie czułości przełączane natychmiastowo w locie. Teoretycznie 5 przycisków programowalnych, nie testowałem jej jeszcze nigdzie poza quake live, w którym akurat przyciski pod kciuk są wykrywane jak jeden i ten sam, ale to chyba nie koniecznie wina samej myszki, może wina leżeć w jeszcze niedopracowanych driverach. Sprawdzę jeszcze w innych grach, to dopiszę jak to wygląda. Jak dla mnie mogłaby jedynie być odrobinę niższa, ale może ja mam po prostu małą dłoń :). Przyciski pod kciuk mają tą zaletę, że w przeciwieństwie do większości mych z tym rozwiązaniem, tutaj są one ułożone jeden nad drugim, dzięki czemu nie ma problemu z sięgnięciem. Rolka się nie ślizga - zastosowali świetną, bardzo przyczepną gumę. Także pod ksiukiem jest kawałek dobrej gumy antypoślizgowej. Panel sterowania dość dobry, ale A4tech zdaje mi się, że ma lepsze (tzn. więcej możliwości), mam nadzieję, że to poprawią jeszcze - produkt jak i firma są jeszcze świeże na rynku, więc daję im czas, ale już teraz mogę powiedzieć, że jest warta tego co za nią dałem, a nawet więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powtorze swoja stara spiewke . . . myszke za taka kwote musisz miec napoczatku w rece chociaz przez te pare min ,bo tak to jest lotteria.

Co z tego ze myszka bedzie miała "miliardy" dpi ,kupe przyciskow ,kij wie jaka powierzchnie jak zwyczajnie niebedzie ci lezec dobrze w rece.

Btw co do profesionalnosci graczy xD nawet dobra myszka niezrobi z ciebie super hiper pro .(a i ci lepsi gracze nieuzywaja zwykle myszek ktore maja zaduzo bajerow).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam myszkę Razer Death Adder ;]

Po prostu wymiata. I nie jest taka droga -> jja w empiku kupiłem ją za 149pln. A jak masz 300pln na wydanie to kup jeszcze podkładkę Razer Destructor i będzie git ;]

Razer Death Adder -> 149pln

Razer Destructor -> 120pln

razem 269pln ;]

Jeszcze ci trochę zostanie ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...