Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zawias

Wiedźmin Edycja Rozszerzona

Polecane posty

ok...po roku stania na polce, postanowilem odswiezyc wiedzmina. zaisntalowalem, wrzucam plytke wiedzmin update...zonk. katastrofalny blad na samym poczatku. przejrzalem net, pisza, ze trzeba kasperskyego odinstalwoac. odisntalowalem, restart. katastrofalny blad. no kur...no co jest? dobra, probuje odpalic wiedzmina bez patcha, klepsydra [tzn. czytanie z plyty]...usluga raporotwania bledow windows, gra sie nie wlacza !? wywalam znowu kaspera, wywalam gre. instaluje gre od nowa, swiezo po instalacji gra działa, probuje zainstalować ER, znowu katastrofalny blad, znowu gra nie chce sie uruchomic. wszystko mam na maxa zaktualizowane [do framework 3.5 z SP, vc++ redist 2008, catalyst 9.6] ;/ jakies rady? od razu po zaupie update'a, isntalowalem bez problemu, a teraz ten cyrk ;/

poszukalem, glebiej.... jest!!

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=17150.195

mozna juz zamknac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update jest przeterminowany, trzeba kupić nowy...

A serio: Najpierw daj screena "Katastrofalnego błędu", no chyba, że pisze tam właśnie "Katastrofalny błąd". A teraz po kolei. Odinstaluj wszelkie atywirusy, firewalle i inne cuda, albo chociaż wyłącz. Zainstaluj świeżego Wiedźmina. Sprawdź, czy działa. Potem zainstaluj jakiegoś patcha, jeszcze przed Update. Sprawdź, czy działa. I teraz wybór - albo instalujesz Update, albo ściągasz Update ze strony Wiedźmina. Jeśli ściągnąłeś, to zainstaluj. Sprawdź, czy działa. Ja miałem jakiś błąd przy instalce ściągniętego Update, ale wyłączenie wszelkich blokad internetowych pomogło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...