Skocz do zawartości
remus1237

Laptop 2w1 do nauki i starszych gier za ok. 3000zł

Polecane posty

Witam.

Proszę o pomoc w wyborze laptopa do nauki na studiach a także do celów rozrywkowych jak jakieś mniej wymagające gry, netflix itp. Cena to około 3tys. lub troszkę więcej. Zależy mi na tym, by sprzęt miał dotykowy ekran, i jak najkorzystniejszy balans między czasem pracy na baterii a wydajnością.  Najbardziej odpowiadałaby mi przekątna 13,3 cala lub 14 cali i system Windows 10.

Trochę poszperałam w internecie i znalazłam dwa interesujące mnie laptopy. Są to: Lenovo YOGA 530 i HP Envy 13 x360 oba mają bardzo podobną specyfikację, czyli: AMD Ryzen 5 2500U, 8gb ramu, grafikę AMD Radeon Vega 8, i 256ssd, natomiast różnią się wielkością i czasem pracy na baterii. HP jest mniejszy, co bardziej mi odpowiada, ale czytając recenzje wnioskuje, że ma krótki czas pracy na baterii w przeciwieństwie do Lenovo. Ale wszystkie recenzje YOGI z AMD są pisane na podstawie laptopa o słabszych parametrach.

Więc, którego wybrać? Czy Lenovo z pożądanymi przeze mnie parametrami będzie działał równie krótko na baterii? Jeżeli różnica będzie niewielka to skłaniałabym się w stronę HP bo jest mniejszy. W przeciwnym razie biorę YOGĘ.

Może ktoś doradzi inny model spełniający moje oczekiwania? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...