Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

soska66

Kierownica - używki do 500 zł

Polecane posty

Dobry

Myślę o kupieniu kierownicy, która spełni kilka podstawowych założeń (poniżej) ale jednocześnie nie będzie kosztować majątku

- większy zakres obrotu niż w tych najtańszych
- nie wiem czy ma to fachowe określenie, ale żeby kierownica nie wracałą do pozycji 'zero' po oderwaniu od niej rąk
- manetki
- nie potrzebuję gałki zmiany biegów oraz pedału sprzęgła
- jednocześnie żeby pedał gazu miał odpowiednią i wyczuwalną stopą dynamikę (a nie działał niemal zero-jedynkowo, co pewnie też jest domeną tych tańszych produktów)

Wiem, że nowy sprzęt o tych cechach to wydatek minimum 800zł w sklepie (Thrustmaster Ferrai, potem Logitech G29). Można też od 7 stów znaleźć G29 z outletu czy polombardowe na allegro. Albo po prostu używane

Ale widzę też kilka jeszcze tańszych produktów, używanych i starszych (już nie produkowanych), które z opisu wyglądają na spełniające moje potrzeby. Np HORI RWA Racing Wheel APEX (za 375zł) albo Logitech Driving Force GT (za 450zł). Co można o nich powiedzieć? Są jeszcze jakieś leciwe ale warte uwagi kiery? Osobiście będę raczej sporadycznie z niej korzystał dlatego wolałbym nie przekroczyć budżetu 500 zł, jeśli oczywiście, w ramach takiej kasy da się znaleźć ciekawą używkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...