Skocz do zawartości

Palm Pre - zdjęcie wnętrza i cena produkcji


Gofer

Polecane posty

Ihaha, jak to wołają Różowe Jednorożce. Oto przynoszę wam ciekawy nius. Otóż serwis RapidRepair postanowił się dobrać do wnętrzności Palma Pre i podliczyć koszty jego produkcji. Poniżej zdjęcie wszystkich części:

palmprerozebranybig.th.jpg

Produkcja tego cacka to koszt ~170USD. Tymczasem nowe urządzenie, bez żadnych głupich umów, kosztuje w sklepie ~500 'zielonych'. Zdzierstwo? To zostawiam już do waszej opinii, ale należy pamiętać, że ktoś musiał go zaprojektować, ktoś napisał dla niego zupełnie nowy system i ktoś na to wszystko wyłożył swoje. Zapraszam do dyskusje =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten telefon zaje podoba, ale i tak nie będzie go pewnie przez długi czas w Polsce, a jeżeli wejdzie to cena będzie odpowiednia.

500 zielonych, wydaje mi się że trochę dużo mimo wszystko, a przecież w Ameryce elektronika tania jest, więc lepiej nie myśleć ile to by aktualnie kosztowalo u nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ten produkt miał wskrzesić markę Palm na rynku. Pre miał konkurować z najpopularniejszymi modelami, a więc i jaTelefonem. No i niestety w porównaniu do niego, to cena jest nieco zaporowa. No ale różnice mogą wynikać z podatku od nowości, bo ceny sprawdzałem na eBay xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak G1, X1 i N97. Ale należy pamiętać, że możliwości sprzętu to nie wszystko. W parze z nimi musi iść również dobra cena oraz, a może przede wszystkim, dobry marketing. Bez tego te telefony mogą co najwyżej pomachać nabywcom iP ze sklepowej półki. No ale czas pokaże, jak rynek zareaguje na nowe dziecko Palma, ja gorąco trzymam kciuki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...