Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rebeliagamer

GTX 970 + I5-4570 + Fortis 2 + ASRock B85 PRO4 + 16 GB RAM

Polecane posty

Jeśli zastanawiacie się co z robić z nadmiarem gotówki po świętach to już nie musicie się tym martwić - mam propozycję. ;) Robię większy upgrade komputera i tym samym mam na sprzedaż taki zestaw:

  • karta graficzna: Palit GeForce GTX 970 JetStream, 4GB, GDDR5 (256 Bit) (NE5X970H14G2J)
  • procesor: Intel Core I5-4570 3.2GHz LGA1150 BOX (BX80646I54570)
  • płyta główna: ASRock B85 PRO4 LGA1150 ATX
  • RAM: 4x Good Ram DDR3 4GB PC1333 CL9 (GR1333D364L9/4G)
  • chłodzenie: SilentiumPC Fortis 2 XE1226 (SPC097)
  • zasilacz: OCZ StealthXStream 2 - 600 W (OCZ600SXS2-UE)

Wystarczy wsadzić w obudowę z dyskiem i można grać  (rekomendacje na końcu ogłoszenia).

Sprzęt służył tylko do grania (żadnego kopania kryptowalut) i nie był modyfikowany w żaden sposób. Świetnie sprawdzał się mi w takich grach jak Wiedźmin 3, GTA 5 czy BF1. Aktualne wyniki zestawu załączam poniżej.

  • 3DMark fire strike: 9.344 [link]
  • 3DMark sky diver: 21.171 [link]

Rekomendowane ustawienia w Wiedźminie 3 dla tego zestawu to poziom Ultra przy czym osobiście grałem na wysokich dla stałych 60 klatek na sekundę (na ultra nie wszędzie trzymał 60).

Cena: 1751 PLN + koszt przesyłki lub odbiór osobisty w Krakowie

Wszystko wysyłam w oryginalnych pudełkach. Na wysyłkę potrzebuję 2-3 dni żeby wszystko rozmontować i bezpiecznie zapakować. Najchętniej wysyłam paczkomatem, ale jestem elastyczny.

Zdjęcia pudełek:

Zdjęcia sprzętu:

Rekomendowane elementy do zakupienia w celu stworzenia kompletnego komputera:

Co daje 292 PLN za nowe części, czyli cały gamingowy komputer wyniesie tylko 2043 PLN.
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: została mi już tylko karta graficzny, płyta główna i chłodzenie. Szczegóły poniżej:

karta graficzna Palit GeForce GTX 970 JetStream, 4GB, GDDR5 (256 Bit) (NE5X970H14G2J)
Mam na sprzedaż bardzo dobrą kartę, na której wyciąga Ultra w HD w Wiedźmina 3. Karta służyła tylko do okazyjnego grania, nie kopała kryptowalut, nie była modyfikowana w żaden sposób i nigdy nie miałem z nią żadnych problemów. Do karty dorzucam gratis kompatybilny kabel HDMI - Mini DisplayPort. Cena: 568 PLN

Płyta główna ASRock B85 PRO4 LGA1150 ATX
Mam na sprzedaż płytę główną ASRock B85 PRO4. Płyta jest w pełni sprawna, jest uszkodzony jedynie zatrzask przy gnieździe GPU (widać na zdjęciu) ale jeśli ktoś nie rzuca PC-tem to nie powinno stanowić problemu. Cena: 199 PLN
 (sprzedane)

SilentiumPC Fortis 2 XE1226 (SPC097)
Mam na sprzedaż wydajne chłodzenie SilentiumPC Fortis 2 XE1226. Wstępnie w ogóle nie planowałem go wymieniać bo pracuje bez zarzutu, ale płyta główna którą kupiłem ma gniazdo AM4, do którego nie da się zamontować tego modelu. 
Cena: 80 PLN (sprzedane)

zdjęcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...