Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daramushi

Monitor 4k

Polecane posty

Witam z racji takiej że wymieniłem sobie sprzęt komputerowy , szukam lepszego monitora mój obecny to Samsung 27 cali Full HD, posiadam karte RTX 2080 więc myśle że mógłbym pograć w lepszej rozdzielczości w przyszłości chce wymienić sobie również i5 8600k na lepszego i7 . Ale mniejsza o to, mój budżet to plus minus 3500 zł nie ukrywam że chciałbym mieć cienką ramkę no i oczywiście większy niż 27 cali, myślę że mógłby być zakrzywiony np. 35 cali 31,5 cala. Proszę o propozycję. Z góry dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w 4K szkoda się pchać, gdzieś od 40-43" ma to sens. Nie zauważysz znacznego przyrostu jakości, a klatki mocno spadną. Rozdziałka 2560x1440 (WQHD) byłaby tutaj optymalna. Zauważysz wzrost jakości w stosunku do FullHD a nie będzie tak mocno obciążać karty.

Do 3000 zł masz świetny monitor od LG - https://www.sferis.pl/monitor-gamingowy-4644-lg-32gk850g-315-led-2560x1440-144hz-p597128

31,5", matryca VA, G-Sync - ogromny plus za to ma monitor, wyświetla klatki do 144 Hz, z możliwością podkręcenia do 165 Hz. Desing również świetny, gamingowy, z małymi ramkami. Monitor oferuje również funkcję Sphere Lighting, coś jak Ambiligt w Philipsach, tyle że ustawiane na sztywno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może TV od razu :P

Zobacz to cudo Gigabyte Aorus AD27QD https://www.x-kom.pl/p/473789-monitor-led-27-289-gigabyte-aorus-ad27qd-czarny-hdr.html

  • 2560 x 1440
  • Częstotliwość 144 Hz ze wsparciem FreeSync
  • Ekran IPS
  • Wbudowany HUB USB
  • Uchwyt na kable
  • Certyfikat Display HDR 400
  • Regulacja kąta pochylenia (Tilt)
  • Regulacja wysokości (Height)
  • Regulacja kąta obrotu (Swivel)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...