Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 01/2019 - zawartość

Polecane posty

2 hours ago, deusexe said:

Też jestem zainteresowany kupnem archiwalnego numeru. Jak można zamówić?

Pokaze Ci magiczna sztuczke…

  1. Wklepujesz w Google:
    1. numarch.PNG.8816d808ebf0369b7d047cf073305923.PNG
  2. Klikasz w link i dowiadujesz sie, ze...
Quote
  • Jak zamówić numer archiwalny CDA?

Poczytaj tę stronę, gdzie reklamujemy prenumeratę. Tam też podane jest, jak zamówić numery archiwalne (a także jakie numery CDA są jeszcze dostępne). Możesz też napisać na wymieniony wyżej adres (beata.jankowska@bauer.pl) i tam złożyć zamówienie.

 

  • Jakie numery archiwalne macie?

W archiwach trzymamy wszystkie CDA od tego numeru do roku wstecz. Tzn. jeśli teraz w kioskach jest np. nr 07/2007, to w archiwach mamy wszystkie numery od 07/06 do teraz.

Aczkolwiek radzilbym po prostu skorzystac z bardziej pewnych informacji zawartych na stronie:

https://prenumerata.bauer.pl/regulamin/

Quote

Wydawnictwo prowadzi sprzedaż:

a)      czasopism w formie prenumeraty na okresy prenumeraty ustalone dla poszczególnych czasopism,

b)      pojedynczych, archiwalnych numerów czasopism.

3. Z działem prenumeraty Wydawnictwa można kontaktować się pod numerem telefonu: 67 210 86 05, 67 354 16 05, 22 5170531 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: prenumerata@bauer.pl

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, deusexe said:

Dzięki za pomoc, nie spodziewałem się, że dostanę poradę od maga

Wybierz lepiej adres e-mail ktory zazolcilem. Cos mi podpowiada, ze ten z FAQ moze juz prowadzic do nikad… A najlepiej po prostu zatelefonowac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Coenn napisał:

Wybierz lepiej adres e-mail ktory zazolcilem. Cos mi podpowiada, ze ten z FAQ moze juz prowadzic do nikad… A najlepiej po prostu zatelefonowac...

Niestety prowadzi do nikąd, na razie napisałem na adres redakcji, jak nie to jeszcze spróbuję na ten od Ciebie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...