Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teken

kupno aparatu cyfrowego

Polecane posty

Nadejszla wiekopomna chwiła ... no dobra dobra. Mam zamiar kupić aparat cyfrowy, będę miał na ten cel 400 zł. Chciałbym zamknąć się w tej kwocie razem z ładowarką i kartą pamięci. Ma ktoś styczność z aparatami Benq ? Znalazlem fajne aukcje, gdzie w 400 zł można zmieścić całe zestawy, co o tym myslicie ? spodobal mi się ten aparat ze względu na akumulator i mozliwość ładowania przez USB http://allegro.pl/item663329570_aparat_ben...e_50_sztuk.html , rozważam tez opcję kupna tego http://allegro.pl/item655814794_10_megapik...ie_dodatki.html . Co o nich sądzicie ? Miał lub ma ktoś styczność z tymi aparatami i może coś o nich napisać ?

dodam, że aparat będzie używany do celów czysto domowych przez amatorów ;p poprostu chcem miec aparat w chacie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z Benq, ale to firma, która oferuje dobry sprzęt za dobrą cenę - tyle wiem na pewno.

Moim zdaniem to, co mogę Ci polecić, to Nikon, Sony, ew. Canon, natomiast strzeż się Samsunga - może monitory czy telewizory robi całkiem dobre, ale aparaty tej firmy są.. raczej średnie.

Zwróć uwagę na obiektyw (dobry wybór to aparat z obiektywem Carla Zeissa, ale nie wiem czy w tej cenie dostaniesz), zoom optyczny - /4x to minimum/ (nie cyfrowy - cyfrowy to tylko takie powiększenie jak na komputerze, a nawet gorsze!) no i to chyba na tyle..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Benq sie nie wypowiem bo nie znam, osobiście ich nie lubie bo mi zniszczyli siemensa :tongue:

Z aparatów wartych przemyślenia (tylko cena ciut wyższa niestety):

Canon a590 - ok 520zł

Panasonic FZ8 - używany ok 400-600zł

jest jeszcze Fuji S1000FD - też ok 500-600zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...