Jump to content
DonCapo

Street Fighter x Tekken -BRAK postaci

Czy wasza wersja Street Figher x Tekken zawiera wspomnianych 50 wojowników z obu światów?  

1 member has voted

 1. 1. Czy macie wszystkich 50 wojowników?

  • Tak
   0
  • Nie
   1


Recommended Posts

Po zainstalowaniu Street Fighter x Tekken z CD-Action oczekiwałem wspomnianych na piśmie 50 postaci.

Niestety, wśród groma dodatków, takich jak palety kolorów, nie uraczyłem dodatku z postaciami i też nadal są one dla mnie zablokowane po odpaleniu gry.

Czy to tylko mój problem, czy wszyscy tak mają? Czy mógłbym poprosić o jakąś pomoc w związku z tym produktem?

Link to comment
Share on other sites

Cytat
poniedziałek, 1 października 2018, 13:08   spikain
Oficjalna wiadomość na temat DLC do Street Fighter x Tekken – niestety niewesoła: w wyniku nieporozumienia zamieszczona w piśmie informacja o 50 zawodnikach jest, delikatnie mówiąc, nieścisła. Jak już wiele osób zauważyło, w zestawie jest co prawda trochę innych DLC, ale akurat tego z dodatkowymi zawodnikami – nie. Za zamieszanie bardzo przepraszamy – dla nas też zresztą jest to sytuacja wysoce frustrująca.

Oczywiście tylko w komentarzu pod reklamą nowego numeru, do którego dokopie się garstka czytelników. Komunikacja redakcji z czytelnikami odrobinę kuleje.
Ewentualnie przydałoby się dodać chociażby w tytule tego artykułu [Aktualizacja] czy czegoś w tym stylu, bo kto będzie to czytał drugi raz. Oczywiście lepsza i bardziej czytelna byłaby osobna informacja podpięta gdzieś na głównej.

Edited by 2real4game
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Remus1988 napisał:

Hmm, a jakich postaci brakuje, bo mam wszystkie łącznie tych z DLC?

Dla niewtajemniczonych, na żółto w niebieskich obwódkach.
czego_brak.PNG.4998df69f30d2ff0b61d8a3a5fde3ad9.PNG

Serio, może to się wydawać lichy powód dla innych, ale... ja już miałem Street Fighter x Tekken. Specjalnie kupiłem CDAction przez wzgląd na te dodatkowe postacie, by nie wydawać palącą ilość kasy na dodatkowe postacie. 

4 godziny temu, 2real4game napisał:

Oczywiście tylko w komentarzu pod reklamą nowego numeru, do którego dokopie się garstka czytelników. Komunikacja redakcji z czytelnikami odrobinę kuleje.
Ewentualnie przydałoby się dodać chociażby w tytule tego artykułu [Aktualizacja] czy czegoś w tym stylu, bo kto będzie to czytał drugi raz. Oczywiście lepsza i bardziej czytelna byłaby osobna informacja podpięta gdzieś na głównej.

Racja, jak wspomina 2real4game, na głównej nie ma nic wyraźnie ostrzegającego. Poniższa informacja znajduje się na samym dole informacji pod grą:

"W zestawie nie znajduje się tuzin dodatkowych zawodników."
https://www.cdaction.pl/news-54633/zawartosc-cd-action-112018.html

czasopismo w sprzedaży od 25 Czerwca, ale jasnego ostrzeżenia krzyczącego "DRODZY CZYTELNICY, jeśli chcieliście zakupić czasopismo dla tej gry, wiedzcie to i tamto. Wiernych czytelników za wprowadzenie w błąd przepraszamy." szukać z lupą, chyba brak. Co innego gdyby ta informacja była niepodana, niesprawdzona i przede wszystkim nie opisana na papierze, ale niestety, zwiodło mnie:
"Nasza wersja gry mieści 50 wojowników z obu światów(sic)"
Jestem nie tyle zszokowany utratą 10 zł (nie całkowitą oczywiście, lubię artykuły), co tym co tu zaszło - czarno na białym zapisano, że postaci jest 50, w necie informację o braku znalazłem dopiero po fakcie, i to na innej stronie. Nawet mi do głowy nie przyszło, by sprawdzać - przecież to moje CDAction do którego platonicznie powracam od czasów Secret Service i Resetu :-( . Sądziłem, że w końcu czasopismo o grach lepiej rozumie jak działa rynek bijatyk (płatne skórki, kolorki, postacie, plansze, tapety, czego oni jeszcze nie wycenią?).
Wredny wujek Google też nas nie ostrzegł za bardzo przed tym faktem, wyszukiwarka tematów na Forum CDAction i artykułów zawalona serią gadaniny o GFLW i innymi dyskusjami.

Smutno mi to mówić,  może jeżeli CDAction wyjdzie do swoich czytelników i zapewni, że przynajmniej postarają się sprawdzać kontent uważniej (może będą mieli specjalne konto w redakcji na cele testów - buy, install, play, remove) nie będę bał się polegać na samej informacji od nich. Póki co zostaje mi tylko nadzieja, że w przyszłości nie zrobią takiego babola - i surowe wstrzymywanie się od zakupu dopóki nie sprawdzę wszędzie, czy pełny kontent to nie kolejny kot w worku w przemyśle gier.

Pozdrawiam wszystkich :/ 

Link to comment
Share on other sites

No to ściągnij sobie patch,który odblokuje dodatkowe postacie. Jak nie chcesz wydawać majątek na postacie z DLC. To ściągnij ten patch. Co się z wami dzieje taka fajna bijatyka, a wytykacie palcami wszystkie błędy. Jak nie chcesz grać to zagraj sobie w ultra sf4, albo w MKX. To moje najlepsze bijatyki. 

Link to comment
Share on other sites

Choć i przegiąłem pisząc bardziej o czasopiśmie (które naprawdę lubię), niż, to tylko dopowiem, że pewnie masz rację, to trochę cebula się we mnie smaży :). A tak na serio, jak pisałem, tu nie chodzi o grę bo wziąłem, szczerze mówiąc magazyn na wspomnienie o mojej ostatniej miłości Hack'n'Slash: Darksiders 3)

Street Fightera instalowałem praktycznie po drodze. Mam tylko szczerą nadzieję, że to był przypadek z tą pomyłką, na, no nie wiem, raz dwa na 5 lat - CDA jest dla mnie jak kumpel, który zawsze powie coś ciekawego, doradzi i doda do tego fajną grę - mam nadzieję, że on też mnie lubi. Ten wypadek to nauka dla wszystkich - podział DLC to gnój w którym tonie radość z gier i pieniądze.

Co do patcha to może poczytam o tym potem - nie wiem jak to się je z GFLW.

EDIT: Swoją droga Street Fighter jest ekstra, ale gram w niego dosyć sporadycznie, częściej na wersjach z Capcom Machine - cos mnie urzeka w graficznej prostocie tamtych lat.

Edited by DonCapo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL. • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...