Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzikipytonzlasudeszczowego

Bez specyficznych wymagań, 2000

Polecane posty

Bałem się tego tematu, ale nadszedł...

Potrzebuję nowego telefonu, gdyż niestety moja Lumia 535 bez przerwy gubi zasięg, a strony www już całkowicie olały mój telefon.

Potrzebne tak:
- łatwy, najlepiej goły system - chcę tylko dzwonić i wysyłać sms'y,
- przeglądarka internetowa, która działa,
- bardzo dobry nadajnik do połączenia internetowego,
- duży a mały (wymiarami).

I to by było na tyle. W innym wątku polecacie S8? I gdzie się to kupuje - ceny się wahają od 2100 do 2600 za ten sam model, nie rozumiem niczego w tym temacie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lumia była kiedyś fajna sam miałem :) może zostańmy w tym klimacie :P Nokia 8 https://www.x-kom.pl/p/379236-smartfon-telefon-nokia-8-dual-sim-niebieski.html do tego co piszesz to ideolo telefon :)

+wysoka rozdzielczość ekranu
+duża wydajność procesora
+zaawansowana kamera z optyką ZEISS
+nagrywanie dźwięku w 360°
+czytnik linii papilarnych
+aluminiowa obudowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, system jest wszędzie ten sam. W neonet myślę śmiało można kupić, w końcu to spora sieć sklepów.

S8 masz w empiku - https://www.empik.com/smartfon-samsung-galaxy-s8-samsung,p1144877341,elektronika-p - też dobra opcja, ale jak nie zależy ci na ekranie z proporcjami takimi jak w S8, to Nokia nie będzie mu wiele ustępować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po testach w terenie i myślałem w ogóle nad czymś takim jak Nokia 7.1 (ale niestety ohydne wcięcie i cena...) - właśnie z uwagi na wymiary. Nie wiem czemu pada pytanie czy za duży, jeżeli ww. modele są równie duże ;P

Już myślałem, że pociągnę na tej Lumii aż do dziś, kiedy padła sieć przewodowa w mieście, a ja w Play i nawet zasięgu w telefonie nie miałem co mnie trochę kosztowało, dosłownie w $.

Lumia jakby nie patrzeć ma tylko 140 mm wysokości, telefon noszę w kieszeni, zastanawiam się teraz nad jakimiś modelami "mini".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznawanie Nokii 8 czy Nokii 7.1 za kontynuację przygody z marką po Lumi 535 to ttoszke naciągana definicja, obie są już pozbawione wpływów Microsofta, na szczęście, choć Lumia 535 miała swój klimat :)

Jeżeli odpowiadają Ci gabaryty 7.1 to jesteśmy w domu, zagospodarowanie przestrzeni znacznie poprawiło się od czasów 535 - smartfony mają większe przekątne ekranu, nie będąc przy tym znacząco większymi urządzeniami. Ogólnie, wydaje mi się, że zakładasz nawet za duży budżet jak na swoje wymagania poniżej 1400 zł kupisz świetny, sprawdzony telefon z czystym androidem - LG G6 - wymiary identyczne co w Nokii 7.1 za to lepszy wyświetlacz, lepszy procesor, pojemniejsza bateria, lepsze tylne obiektywy i, co najważniejsze, IP68.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...