Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karatekson

Bioschock 2 brak odpowiedz na Windows 7

Polecane posty

Ostatnio ponownie zainstalowałem sobie Bioshocka 2 i okazało się, że na tak jak na poprzednim komputerze windows XP nie miałem żadnych problemów tak na nowym Windows 7 gra wywala do pulpitu co 10min (gra sie zawiesza i trzeba zamknąć nieodpowiadający bioshock 2.exe menadżerem zadań). Uruchomiłem ją jako administrator i w trybie zgodności z XP i teraz wywala ale co godzinę. Jest jakiś sposób by to się nie działo? Może trzeba coś wyłączyć w opcjach albo jest jakiś patch? (obecnie używam wersji 1.1 miałem gre z Premium Games). Wydaje mi się to trochę chore żeby gra tyle lat po premierze nie radziła sobie na współczesnym sprzęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kod zgubiłem wiele lat temu bo był nadrukowany na instrukcji. Gra jest przypisana do konta Game for Windows Live...które już chyba nie istnieje. Da się jakość wyciągnąć kod od Microsofta?

Co do patcha to wiedzę że można ściągnąć 1.5 ale do wersji ENG jak go zainstaluje to zniknie mi polska wersja? :<

Ostatecznie wiedzę że kod Steam do Bioschocka 2 kosztuje 15zł jak go kupie to on mi połączy już zainstalowanego bioschocka z preumium games czy zacznie pobierać nowego? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...