Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odyniec15

Forrest Gump (1994), Robert Zemeckis, Forrest Gump

Polecane posty

Przecież to komediodramat. Ma prawo być śmieszny, nieraz się śmiałem w niektórych scenach. Pod koniec filmu byłem tak wzruszony, żaden inny film nie dał mi takich emocji. W ogóle jak tu wszyscy twierdzą filmy z Hanksem są świetne - Zielona Mila czy Szeregowiec Ryan.

Obejrzyj jeszcze Terminal. No a to jeden z lepszych filmów jakie widziałem. Fabuła robiła takie nieprzewidywalne zwroty, ogólnie bohater strasznie dużo osiągnął. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film jest genialny, w pewien sposób bardzo prawdziwy i przekonujący. W niektórych scenach się śmiałem, ale pod koniec się naprawdę wzruszyłem. Postacie są wyraziste i widać, że aktorzy naprawdę wczuli się w ich role. To kamień milowy w historii kina. :) Szczerze polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy "Forrest Gumpie" można spokojnie napisać: "pierwsza na świecie ekranizacja będąca lepsza od pierwowzoru". Film jest bardziej poważny, a książka jest taka, eee pomieszana. W jednej chwili Forrest robi coś śmiesznego, w drugiej jest już w sytuacji zupełnie odwrotnej, jest to moim zdaniem minus książki. No, ale to nie ten dział. Szczególne brawa należą się Tomowi Hanksowi. Świetnie pasuje do roli "mądrego głupka", i ponadto jest podobny do książkowego Forresta.

@down - znam "Był sobie chłopiec", także go polecam, ale nie rozumiem co ma wspólnego "Był..." i "Forrest..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nie tylko ja mam takie wrazenia co do filmu :-)

To jeden z moich "naj" i ciagle do niego wracam. POLECAM!

Chociaz, zawsze jak pomysle o Forrest Gumpie, to przypomina mi sie inny genialny film ktory ogladalem miliard razy - "Byl sobie chlopiec", ktorego tez polecam :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...