Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MadMan

Kilkanaście rzeczy do sprzedania

Polecane posty

Witam. Mam kilka rzeczy do sprzedania, zrobiłem trochę porządki a było to spowodowane potrzebą zrobienie miejsca oraz poprawienia swoich finansów. Zapraszam do zakupów, jak nic Cię nie zainteresuje to przyjmuję także datki.

Uwagi:

1. Im więcej kupujesz tym masz taniej.

2. Przy większych zakupach można negocjować.

3. Pierwszeństwo w zakupie ma ta osoba która weźmie rzeczy za większą kwotę lub zaproponuje większą niż drugi kupujący.

3 x Acutake 120mm (11zł szt)

1 x Acutake 120mm (ułamany brzeg) (9zł)

1 x Pentagram 120mm (15zł)

2 x Zephyr 120mm (blue LED)(15zł szt)

2 x Zephyr 120mm (12zł szt)

3 x Zalman ZM-F3 120mm (17zł szt)

Cooler Master (od AMD BOx) (5zł)

Wentylator od zasilacza (5zł)

REVOLTEC GRAPHIC FREEZER PRO (40zł) - chłodzenia z dwoma śrubkami które spokojne wystarczą do montażu

Accelero S2 (35zł) - brak śrubek montażowych

Zalman ZM80-HP (30zł) - to co widać na zdjęciu, kilka śrubek jest lecz nie wiem w jakim stopniu zaspokajają potrzebę.

Chłodzenie na socket A (30zł) - nie znam firmy, jednak chłodzenie wygląda na skuteczne (miedziany rdzeń)

Badajże radiator od BOX-a Athlona 2000+ XP (10zł)

Radiator od Celka 433mhz (4zł)

2x Niebieski radiator (3zł szt)

Radiator od P4 - trochę po wypadku (8zł)

Duron DHD1400LV1C (19zł)

Duron DHD1300AMT1B (15zł)

Duron D850AUT1B (8zł)

Duron DHD 1200AMT1B (12zł)

Duron D600AST1B (5zł)

Athlon AXDA2500DKV4D (55zł)

2x Kingston 256MB (15zł szt)

Geforce 6600GT PCI-e (60zł) - wersja pasywna, w komplecie sterowniki i instrukcja obsługi

GF 2 GTS AGP (9zł) - działa jednak nie kręci się wentylator - z moich obserwacji wynika, że pasywnie tez daje sobie radę.

MSI K7N2 Delta FSR (135zł) - jedna z najlepszych płyt na socket A, w skład zestawu wchodzi płyta, pudełko, sterowniki, panel tylni USB

Abit KN9 (150zł) - bardzo dobra płyta do OC na socket AM2, w skład zestawu wchodzi płyta główna, pudełko, instrukcja, sterowniki.

Samsung D900i (95zł) - uszkodzone gniazdo ładowarki, poza tym sprawny. Pudełko, telefon, ładowarka, kabel USB.

Samsung E250 (60zł) - jeżeli się nie mylę to padnięta taśma LCD. Telefon, ładowarka, kabel USB.

Nokia 6680 (90zł) - gdy odłączyłem od kabla i wyskoczył błąd "Start-up phone failed". Telefon, ładowarka, karta pamięci 1GB.

Rozgałęźnik gigabyte (5zł)

50 x Pudełka CD/DVD (1,1zł szt)

Ładowarka Motorola [anglik] (5zł)

Jest to pierwsza część wyprzedaży, w drugiej będę miał jeszcze płytę pod socket 939 wraz z procesorem, dysk 40GB ATA, 7300GT i 7900GS na PCI-e oraz trochę RAMu DDR.

Zdjęcia znajdziecie tutaj:

http://www.sadmadman.cba.pl/

Aha, gdyby jakieś zdjęcia nie działały to proszę o kontakt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...