Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Diego666

Gothic 2 Noc Kruka, gra zawiesza się po kilku minutach grania

Polecane posty

Gość Diego666

Mam mały problem. Wszystko wygląda w porządku, gra włącza się normalnie. Jest tylko jeden szkopuł: po kilku minutach gra zacina się "na amen", nie działa nawet kombinacja klawiszy ctrl+alt+del. Po restarcie sytuacja się powtarza. Gothica mam z CDA i wcześniej nie było problemów. Jakieś pomysły?

Zapoznaj się w końcu z zasadami tworzenia nowych tematów. To już drugie Twoje upomnienie w tej sprawie, trzeciego nie będzie. - Lord

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diego666

Reinstalowałem kilka razy. Przy pierwszym razie gothic działał poprawnie, lecz przy następnych już nie. I nie gram na kodach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem identyczny problem, musisz uruchomić w trybie zgodności ze starszym Windowsem (np. 98, byle nie ME). Mnie pomogło również zmniejszenie parametrów grafiki (głównie rozdzielczość) - wtedy jednak miałem słabego kompa więc to mogła być wina sprzętu. Teraz zmieniłem komputer i też miałem problemy (chyba dlatego, że GF9600GT ze starymi grami nie współpracuje za dobrze) - czyli może to być dlatego, że komputer jest ZA NOWY :laugh: , bo pamiętam, że w CDA było kiedyś "Red Faction", które np. nie współpracowało z kartami GF8xxx. Kombinuj jeszcze, może coś wymyślisz. Pozdrawiam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...