Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iskier

Jam Legend

Polecane posty

No więc, chwalmy się swoimi wynikami, lvl'em, zapodajcie linki do swoich ulubionych kawałków, swoje nicki... Pojedynkujmy się!

Ogólnie wszystko co związane z Jam Legend i wymiataniem w tej gierce :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla uzupełnienia, żeby niektórzy nie musieli szukać w Googlach ;P

http://www.jamlegend.com/

A na temat samej gry to pierwszy raz słyszę o takim tytule i zobaczyłem ich główną stronkę :) Jednakże dzięki Dogmeat za cynk, bo pewnikiem zrobię swoje konto i zabiorę się za browserowe granie na jakimś instrumencie może dać pewną dozę fun'u. Normalnie, browserowy Frets of Fire albo Guitar Hero :tongue:

[update]

Zrobiłem konto: http://www.jamlegend.com/user/BlackShadow1991

Nick jak widać to BlackShadow1991 :) Pierwsza piosenka już zaliczona na normal'u, ale do skill'a mi brakuje ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mogę to rzec - polecam tą browserówkę każdemu fanowi muzy, który nie ma kasy na Guitar Hero III :tongue:

Do tej pory nie widziałem aby jakaś opcja wymagała posiadania premium konto lub aby takie zjawisko jak "sklepik" występowały, więc mogę rzec, że tytuł ten jest całkowicie i absolutnie darmowy :) I nawet mimo tego faktu, że nie posiadają jednak w swoich zbiorach piosenek naprawdę głośnych oraz wielkich zespołów (np. Slipknot albo Metallica) tak soundtrack jaki posiadają całkowicie mnie satysfakcjonuje ;) Pal licho, że 3/4 zespołów nie znam, ale kiedy muza gra - IMO - znajduje się swój rytm do wybijania coraz to lepszych wyników ;D Ja przynajmniej tak mam, przykładowo kiedy popełnię błąd lekko wytrącam się z rytmu i zawalam jakiś fragment, ale dosyć szybko następuje synchronizacja ;P A jeśli już o wynikach mowa to udało się mi do tej pory pięciokrotnie wykręcić perfect score czyli 100%, niestety tylko na normal'u (;P). Na skilled przeszedłem jedną piosenkę, ale z wynikiem, który pragnąłbym jak najszybciej zapomnieć, bo tutaj zaczyna się wyższa szkoła jazdy. A najgorzej jest z Insane oraz Legendary chociaż pewnie są maniacy, którzy wykręcają 100% na obu tych poziomach trudności. A dla mnie, jak na razie, graniem z najwyższej półki jest Guitar Jam (1, 2, 3 + Enter) i IMO tryb legendy jest dla sadomasochistów xP Kończąc, obecnie dobiłem do 6 lvl'u.

Ulubiony kawałek? W sumie, gram od wczoraj, ale poleciłbym sprawdzić - Lifeline (sample) by Papa Roach :biggrin:

I na koniec, dodatkowym plusem jest to, że gra ciągle się rozwija i dochodzą ciągle nowe piosenki & artyści :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zagrać w Showdowny (chyba tak się piszę) :)
Chętnie, jak jeszcze tylko dopieszczę swojego marnego skill'a to pewnikiem się skuszę :biggrin:

A btw. chętny na jakiś mały duel? Piosenka jak i termin do ustalenia :tongue:

Z informacji ogólnych udało mi się przejść jedną piosenkę na 100% na poziomie skilled czyli już całkiem nieźle a konkretnie jest to utwór Papa Roach do którego dałem link dwa posty wyżej. Dobiłem też do 7 lvl za sprawą perfekcyjnego przejścia kolejnej piosenki, ale szkopuł w tym, że przy okazji wykręciłem też najlepszy na chwilę obecną highscore :) Damn, mogę być z siebie dumny. Cóż, może niedługo jakiś FA'owy mini turniej sobie sprawimy? Czwórka już nas jest ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Shadow , że nie dość , że Cię ta gra wciągnęła to jeszcze masz do niej smykałkę :)

Ja tam tylko czasami zagram sobie jedną czy dwie piosenki. Ogólnie to ja kiepski w to jestem trochę, tak czasem zagram dla rozluźnienia :)

Mogę wam polecić piosenkę: Rides Again - Faces , moja ulubiona piosenka, w której jednak zrobiłem tylko 99%. Spróbuj ją zagrać Shadow, szczerze polecam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Shadow , że nie dość , że Cię ta gra wciągnęła to jeszcze masz do niej smykałkę :)

Tam zaraz smykałkę ;P Po prostu wczuwam się w rytm, ale wpadaniem w stan zen bym tego nie nazwał. Najzwyczajniej w świecie to wychodzi samo z siebie. Chociaż myślę, że wymiękłbym przy pierwszej piosence w Guitar Hero, bo gitary ,obojętnie jakiej, w łapach nigdy nie miałem :tongue:

Mogę wam polecić piosenkę: Rides Again - Faces , moja ulubiona piosenka, w której jednak zrobiłem tylko 99%. Spróbuj ją zagrać Shadow, szczerze polecam ;)
A dziękuję bardzo, zagrałem na normal'u (zwykły beat a nie guitar jam):

99% i 116,180 punktów :) Teoretycznie miałem szansę na 100%, bo IMO piosenka wcale taka trudna nie jest, bo występuje kilka schematów i nie ma żadnych niespodzianek albo dziwnych, hardkorowych wstawek. Zrobiłem cztery błędy - z czego trzy wynikały z tego, że Mozilla odstawia jakieś cyrki i złapałam coś co nazywał się 'lagiem' a za czwartym razem sam byłem już zirytowany i poszło ;P A piosenka sama w sobie jest bardzo fajna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, piosenka bardzo fajna . Ogólnie ten zespół jest niezły :) Ja tam błędy popełniam zazwyczaj kiedy następują po sobie te same nuty przez długi czas, po prostu mieni mi się tak w oczach przez to i wybijam się z rytmu ;)

A tak BTW to czy tylko ja tak mam, że po zagraniu jakiejś piosenki tak mi przed oczami faluje ? :sweat: Normalnie wszystko się porusza, tak dziwnie ;)

Aha a tak w ogóle to ja zawsze gram w Guitar Jam. Czym to się różni od tego Beat'u ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy Ladder Points? I jak się to zdobywa?
Punkty rankingowe chyba :) Zdobywa się bardzo prosto, chociażby wygrywając z SI na normal'u. Na luzie dobijasz do 30,0 rating, ale potem już za pojedyncze wygrane pojedynki wpada mniej, chyba że grasz przeciw żywemu graczowi na skilled chociażby :biggrin:

A tak BTW to czy tylko ja tak mam, że po zagraniu jakiejś piosenki tak mi przed oczami faluje ? :sweat: Normalnie wszystko się porusza, tak dziwnie ;)
Haha! No ładnie, czyli jednak z wzrokiem mam wszystko ok ;P Mam identycznie tyle, że uściślę - nie faluje, a mam wrażenie, że obraz w miejscu gdzie jest część udająca struny giatry znacząco się wydłuża, ale czym to jest spowodowane... zielonego pojęcia nie mam :tongue:

Aha a tak w ogóle to ja zawsze gram w Guitar Jam. Czym to się różni od tego Beat'u ?
I ty mówisz, że mam smykałkę? Toż dla mnie Guitar Jam jest na razie nie do osiągnięcia wynik wyżej niż 90%. Może przesadzam, ale popełniam o wiele więcej błędów, bo zwyczajnie nie nadążam za nutami. A tym się różni od zwykłego Beat'a, że nie musisz nawalać enteru co symuluje uderzenie w struny ;D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie, cienko, cienko... Ja gram od dnia 19' 05' 09 i gram tylko i wyłącznie na skilled tap & strum (granie na samych tapach jest dla mnie nużące... A na normalu nutki za wolno dla mnie jadą) :wink:

Trochę piosenek na normalu mam na perfect (tap & strum), na skilled jeszcze niestety żadnej... 14 lvl :wink:

http://www.jamlegend.com/user/Iskier - zapraszajcie mnie do znajomych, ale pojedynkuję się tylko w tap & strum* :smile:

Kiedy macie czas? Robimy jakiś Showdown (one są tylko na tap & strum)?

Aaa, a to ja zawsze grałem w Guitar :) Jakoś tak bardziej mi się podoba. Czyli w tym Beat tylko naciska się 1,2 lub 3 ?

Tak, tyle że w odpowiednim momencie, tak jak naciśnięcie enter w tap & strum, który IMO daje więcej frajdy :)

3 ulubione kawałki (resztę granych znajdziecie w profilu):

Rides Again - Infected

Heathen Foray - Chants (dla fanów metalu, takich jak ja)

Cavender - These are The Nights

* Jeśli normal - piosenkę wybieracie wy. Jeśli skilled - wybieramy ją razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy macie czas? Robimy jakiś Showdown (one są tylko na tap & strum)?
Jasne, możemy zrobić. Zgadajmy się tylko co do terminu i jak to mówią, będzie gitara :tongue:

Chociaż zarówno to jak i w przypadku zwykłych duel'i obawiam się, że granie tap & strum na poziomie skilled, przynajmniej ze mną, nie ma najmniejszego sensu, bo w ogóle nie będzie poczucia rywalizacji... bardziej jak kopanie leżącego ;P Przed chwilą zapuściłem sobie kawałek Papa Roach, szkoda gadać po prostu - wynik ledwo powyżej 11tyś punktów i 50% trafionych note's. Na najniższym poziomie trudności jest szansa, że sobie w miarę poradzę, czyli czytaj - trafienia w granicach 85-90% i nie, to nie jest zbytni samokrytycyzm ;P Poza tym, na koniec, bo widzę Iskier, że prawie wymiatasz w tej grze - jaki wedle twojej opinii jest najcięższy kawałek? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście możemy zagrać Showdown'a na normalu :smile:

Najcięższy kawałek...? Hmm... Ciężko ocenić, bo na poziomie Legendary każdy jest trudno zagrać. Ale na Skilled, na którym gram, bardzo ciężko jest z Chants, szczególnie z dwoma solówkami, które tam są... Ogólnie kawałki Chants i Infected wydają się być proste na poziomie Normal, ale naprawdę ciężko je zagrać bez ani jednej pomyłki :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam pytanie co do gry co to są Showdowns? - pojedynek międzyy dwoma graczami?

i czy są jakieś bardziej znane utwory, rozumiem, że licencje są drogie, ale mniejmy nadzieje, ze wraz z rozwojem gry pojawią się troszke bardziej znane kawałki :)

a i w jakim trybie gracie? klik czy klik+enter?

Wiem, że doszukiwać sie tutaj elementów taktycznych nie trzeba, ale moze który tryb sterowania jest lepszy na przyszłość?

i jeszcze czasami gra się potrafi przyciąć i trace strike'a ;\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Showdown to pojedynek między dwoma, i więcej, graczami (maks. 12) na żywo... Utwory są na razie mało znane, bo chodzi o to by nieznane kapele mogły się wypromować, ale z czasem mają się pojawiać także utwory szerzej znanych band'ów. Choć i teraz nie jest źle, jest np. motyw z Mortal Kombat :smile:

Na przyszłość lepszy jest tap&strum (klik+enter), ponieważ showdown'y rozgrywane są tylko w tym trybie. Poza tym, jak już pisałem wcześniej, IMO daje on więcej frajdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tylko w tym trybie :) Co do Normalu to nuta lecą wolno, ale już na Skilled ciężko mi operować 4 palcami, żeby np zamiast 1 nie nacisnąć 2. No i w skilled częściej pojawiają się podwójne chwyty, a czasem ciężko je wyczaić. Ja nie gram codziennie ( tak w ogóle to rzadko gram, może 2 piosenki na tydzień ) więc raczej umiejętności podnosić nie będę, ale showdowna chętnie zagram :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyw z Mortal Kombat :smile:
Wiem, znam, grałem :) Bardzo fajna metalowa wersja ;P

Przeciwko showdown'nom nic nie mam, ale już wcześniej zaznaczyłem w poście na jakim poziomie trudności jest sens ze mną grać na razie, bo na skilled Guitar Jam po prostu lamię strasznie i za nic nie mam wyrobionej koordynacji oraz wpadania w stan zen :tongue:

Dobra, to może ja zarzucę pierwszym terminem? Proponuję piątek o 16:00 albo o 21:00 :) Lista piosenek do ustalenia. Co wy na to? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem w to grać i muszę powiedzieć, że całkiem mi się podoba. ^^ Mam co prawda doświadczenie w Frets of Fire, ale tutaj jednak gra się troszkę inaczej. :P

'Beata' oczywiście rzuciłem po 2 zagraniach i aktualnie trenie się w Normal 3+Enter. Zazwyczaj jest +90%. :)

http://www.jamlegend.com/user/qrowsky

Co do Showdowna - oczywiście, że [przegram] zagram! :P

~

EDIT: LOL, zaraz po napisaniu posta wykręciłem 99% i 442 Strike na 'Infected' :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ja mam takie pytanie można tu dodać jakąś piosenkę do ulubionych? :)

Bo gram, całkiem fajna gierka, można się przy niej zrelaksować. ;]

Mój nick LeboLebo

Mój ulubiony zespół tu to też Rides Again, fajne piosenki mają. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to może ja zarzucę pierwszym terminem? Proponuję piątek o 16:00 albo o 21:00 :) Lista piosenek do ustalenia. Co wy na to? :smile:

Piątek odpada, przynajmniej dla mnie... W piątek o 7 rano wyjeżdżam do Turcji (na 28 dni) i lipa :/

Jedynym odpowiadającym mi terminem byłoby jutro lub pojutrze... Piosenek w showdown nie da się ustawić. Przed każdą grą pokazuje się lista 4 piosenek i to spośród nich się wybiera.

EDIT: LOL, zaraz po napisaniu posta wykręciłem 99% i 442 Strike na 'Infected' :D

Słabo, tym bardziej, że tylko na 3 akordach :P

Ej ja mam takie pytanie można tu dodać jakąś piosenkę do ulubionych? :)

Nie da się, dlatego ja mam w zakładkach w FF... No, ale masz też w swoim profilu wszystkie grane przez siebie utwory.

EDIT:

Yeah! Pierwsza piosenka zaliczona na perfect na poziomie skilled, rzecz jasna tap&strum! 969 streak :wink:

FAIRCHILD - Dare To Believe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...