Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asfalt00

Monitor do 700pln 22"

Polecane posty

Cześć

Mam pytanie, ponieważ muszę kupić jakiegoś lcd (mój się zepsuł ale i tak miałem kupić) więc jaki monitor polecacie do 700pln ?? Wcześniej miałem 900pln ale wolę kupić lepszy komp a gorszy monitor :P aha i najlepiej żeby to nie był fullHD bo raczej nie pociągnę gier które wyjdą za kilka miesięcy na 1920x1200 więc lepszym wyborem chyba jest zwykły czy nie???

Dodam że na monitorach się w ogóle nie znam :D

pzdr

zastanawiałem się nad

LG Flatron W2252TQ

co o nim myślicie???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dołączam do pytania, tylko oprócz tego (ceny i cali xD) chciałbym mieć DVI a nie D- Sub. Opcjonalnie możecie też napisać tańsze 19" też z DVI ;]

PS- chciałem kupić LCD LG po przystępnej cenie ale właśnie zauważyłem że nie ma DVI, a to jednak minus dla mnie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ma DVI i jest to bardzo dobry monitor ale ceny wahają się w granicach 725-775 zł...

Wolał bym coś tańszego troszeczkę, bo jednak to na monitorze pewnie będę musiał oszczędzić troche kaski ;/

A jeśli nie bedzie 22", to może wynajdziecie jakąś 19-tkę lub 20-stkę w granicach 500zł.

Może się wahać cena w tych granicach ale czym taniej tym lepiej ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kopiłem kilka dni temu Samsunga T190. Najlepsze jest to, ze ma bardzo wysoki kontrast (dynamiczny 20 000:1, ogólny 1 000x1), szybki czas reakcji - 2ms, świetnie wygląda..no i cenowo to bardzo opłacalny zakup - najtaniej nowy można dostać już za 509 zł. Mogłem wybrać 20", ale zdecydowałem się na dziewiętnastkę z dwóch powodów: 1 - siedzę dość blisko biurka ze względu na to, że podpórka pod myszkę się zepsuła i myszkę mam blisko monitora, 2 - ponieważ nie mam zamiaru co rok zmieniać karty graficznej, a zwyczajnie nie stać mnie na dajmy na to GTXa 295, zaś na wydajności w grach mi zależy - 1440x900 mi wystarcza. No ina monitor mam 3 lata gwarancji.

PS zapomniałem dodać że ma wejścia DVI i D-SUB, więc no problemo.

PS2 Jak ktoś chce link do sklepu internetowego (zwyczajnie jest taniej niż na popularnym portalu aukcyjnym.. żeby nie reklamować), to mogę wysłać na PW.

Jeżeli Ty nie czerpiesz materialnych korzyści z tego sklepu, to możesz spokojnie rzucić linka na forum. Niech googlowcy też wiedzą, gdzie lepiej kupować - GFR

W takim razie rzucam linka dla zainteresowanych:

http://www.domonet.pl/produkt-Monitor_T190_-70478,255.html

A co do rozdzielczości 1920x1080 lub x1200 - jeśli ją zmniejszysz, niestety jakość obrazu znacznie się pogorszy... a do gier w Full HD trzeba mieć naprawdę mocny sprzęt... albo konsolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strutter

Ten BenQ ma natywną 1920x1080 i proporcje 16:9, a nie 1920x1200 i 16:10. 1680x1050, to 16:10, także proporcje nie te.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strutter

1920x1200, to też FullHD, ale tu chodzi o wyświetlanie rozdzielczości 1920x1080 w takich monitorach (HDReady, to jest 1280x720).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...