Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Korhil

Diablo 2 - Vista - Problem

Polecane posty

Witam! Kolejne problemy z Vistą.... ach nie mogę się doczekać windowsa 7..... otóż przy próbie instalacji Diablo 2 wyskakuje mi wiadomość ERROR nie znaleziono menu startowego.... nie pomaga instalacja gry bezpośrednio z setup'a... nie wiem co robić... czy na viscie diablo pójdzie - co mogę zrobić? proszę o pomoc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może konto na forum BN lub w sklepie online Blizzarda (www.blizzard.com/store, na dobrą sprawę teraz to jest jedno i to samo konto :))? Jeśli nie, to załóż je sobie, zaloguj się na ww. stronie, kliknij Account. Tam wduś Add a Game, wklep CD-Key z Diablo, wybierz wersję językową gry (uwaga, tej opcji nie da się później zmienić - jak wybierzesz np. koreańską, to, cóż, w taką wersję będziesz musiał grać :D) i pobierz Blizzard Downloadera, którym następnie ściągnij instalkę DII. To samo możesz zrobić z LoD. Jak już ściągną Ci się instalki, to za ich pomocą powinieneś bez problemu zainstalować DII wraz z dodatkiem pod Vistą (ja nie miałem problemu - Vista Home Premium).

Garść ważnych uwag, koniecznie przeczytaj, zanim cokolwiek zrobisz :):

- jeśli zarejestrujesz DII, to będziesz miał potem problem z jej odsprzedaniem (razem z grą musiałbyś oddać konto, inaczej nowy właściciel Twojego DII nie będzie mógł grać na BN),

- jeśli opcja Add a Game będzie nieaktywna, to konieczna będzie prawdopodobnie aktywacja konta (coś w stylu aktywacji kont na forach - na e-mail przyjdzie Ci link, który trzeba kliknąć, tak przynajmniej było w starej wersji sklepu)

- przy instalacji gry z instalki zassanej Blizzard Downloaderem nie wklepujesz CD-Keya z pudełk z grą ale klucz (Game Key), który pojawia się po kliknięciu na Manage Game (na tej samej stronie, na której jest opcja Add a Game).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...