Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ziomalus

I-Plus - problem z prędkością

Polecane posty

Witam. Mam mały problem. Kupiłem sobie I-Plusa i mieszkam na końcu zasięgu. Lecz powiększono go do końca Poddębic. I tym problemem jest to że internet działa bardzo wolno. Niby ma on 7,2 mb na sekundę ale to nie działa. Czasami jest taki wolny, że nawet nie chce się włączyc przęglądarka.

A jak już się włączy, to potrafi się jakaś strona ładowac 15 min.

Czy ktoś wie co trzeba zrobic???

Z góey dzięki za odpowiec!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic się nie da zrobić. Podobnie ma moja babcia z blueconnectem xd

Niby pisze 7,2mb ale net idzie tylko transmisja EDGE czyli 238kb/s. U Ciebie może podobnie być. Po prostu I-Plus nie ma takiego zasięgu sieci 3G i dlatego net tak działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Ja mam blueconnet i mieszkam w centrum i mam 7.2mb/s, ale jak jadę do babci przy Zalewie Jeziorsko to jest 236kb/s. Że tak powiem za przeproszeniem..jesteś udupiony. Albo zmieniasz neta,albo lokum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale lokum nie zmienie bo mieszkam z rodzicami ;) Ale zmiana operatora raczej nic nie da, bo kiedyś miałem tepse i działała szybko ( czyli że w CSa grałem 3 godz dziennie) i działało szybko. Zerwałem umowę i podem znowu ją założyłem i była wolna. Ale dzięki za rady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Mogłeś wziąć go na próbę. Jak już się uwięziłeś na 2 lata to polecam ci kupić antenę zewnętrzną. Np. taką jak tutaj: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1317491

P.S> Ja mieszkam ~10km od Poddębic i też mi nie najszybciej działa, ale strony da się oglądać. Moja przeciętna prędkość to ~100Kb/s, ale teraz coś mi się porobiło że transfer nie przekracza ~5Kb/s. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...