Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michal089

Call of Duty 4 - problem z uruchomieniem

Polecane posty

Witam,

mam problem z uruchamianiem CoD'a 4 - gdy chcę uruchomić wyskakuje mi okienko [dot. ustawień i ich optymalizacji] -klikam "no" następnie gra uruchamia mi się 2 minuty niby nic, ale to jest bardzo denerwujące gdy ma się serwery w xf'ie i za każdym razem, gdy chce zmienić go czekam 2 minuty

prosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

multi

........

jeśli klikne yes to mi sie ustawienia zeruja do ,minimalnych i musze od nowa ustawiac nie wiem jakis bug czy co, spróbuje z tym łączem, ale gdzie ot sie ustawia??

ziomalus

powiedz mi gdzie jest to menu szybkości łącza bo ja nie wiem ;p

w grze czy poza?

to jak powie mi ktoś co z tym zrobić?

Używaj opcji EDYTUJ, a nie pisz jeden post pod drugim. Trzy posty z rzędu to już przegięcie - Lord

sorry zapomniałem, na przyszły raz będę pamiętał, dzięki za upomnienie

gdzie mam zmienić coś w szybkości łącza, bo nie mogę się doszukać ;p

Pomoże mi ktoś, pls?

PS

Pisze ten post, aby był widoczny jako nowy

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal, też tak mam i chetnie bym znalazl odpowiedz na ten problem, a i zapewne masz router?

Mam rozwiazanie :D wystarczyło tylko ustawić static ip w połączeniu sieciowym w windowsie. a dokladniej wchodzisz do polaczenia sieciowe, klikasz PPM na twoje polaczenie, stan,wlasciwosci,protokol internetowy (TcP/IP)->wlasciwosci->uzyj nastepujacego adresu ip. adres ip bierzesz z klikasz start uruchom wpisujesz cmd, pozniej w tym oknie ipconfig i tam masz dane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale jak wejde do mozilli to mi nie działa, tak samo xf , w xf'ie logowanie stopuje sie na sprawdzaniu serwera DNS czy cos takiego, więc wchodze jeszcze raz w ustawienia i patrze a w polu "Preferrend DNS server" i "Alternate DNS server" nic nie ma, co tam wpisać, aby wszystko działało??

już wiem co tam wpisać

wystarczy wejsc w start uruchom cmd i wpisac ipconfig/all i tam jest, ale nie ma Alternate DNS server," i wtedy wszystko działa... oprócz cod'a (znowu wolno sie uruchamia) popatrze jeszcze jak ustawiwa się to static ip

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...