Skocz do zawartości

FIFA (seria)


Gość kabura

Polecane posty

fifa 2002 ? To tandeta ( strasznie super rozgrywka :wink: ) wiadomo że pes 6 teraz rządzi a fife można porównać do hmmm... do niczego fajna jest tylko grafa. Pes the best

-Ojoj, takich jak ty była tu cała masa. Albo nawet kupa, jeśli mamy pozostać w kontekście :D Może jednak warto najpierw pomyśleć, potem sformułować wypowiedź a na koniec wszystko napisać? Bo takie dwu-wersowce do dyskusji niczego nie wnoszą...

Ja tam nadal uważam, że FIFA07 jest całkiem fajna. Gram sobię bez nieprzyjemności, jedyne wynikają z ułomności mojego sprzętu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rozgraniczyc dwie podstawowe zasady. Pes w obecnej formie to w czystej postaci symulator pilki noznej. Fify. ktora to jest bardziej nastawiona na zabawe juz bym tak nie nazwal. Ale to nie oznacza, ze czegos jej brakuje.

Wrecz przeciwnie. Sama gra jest bardzo przyjemna. Pesowcy nie przekonaja konserwatywnych wielbicieli Fify i na odwrot. I niech tak zostanie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dwie najlepsze Fifki to 98RTWC i 2002 :P

a co do konfrontacji fifa vs. pes... no cóż, w fifę grałem w jako pierwszą i ten sentyment pozostał do dziś ;), natomiast pes to nowoczesność i nie da się zaprzeczyć ogromna grywalność, podobają mi się obydwie te gry. (Choć pes może troszeczkę bardziej :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mamy małe pytanko – chciałem w mojej FIFIE -05 ukończyć wszystko co się da – zdobyć każdy puchar, odblokować wszystko w sklepiku itd. Jestem obecnie w trakcie 11 sezonu. W pomocach gry pisze, że kariera obejmuje 15 sezonów. Czy w takim razie nie da rady zagrać w każdej lidze? Najpierw wybierałem słabsze drużyny by na końcu delektować się najlepszymi ligami. Można po tych 15 grać dalej normalnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifa... no więc zacznę od Fify 98 (pierwsza w którą grałem):

Wciągająca i nieźle zrobiona (jak na czasy tak odległe dzisiejszym) ale rozwalały niekiedy twarze... po prostu w niektórych momentach FiFa 98 wyglądała jak Doom 3 :D

FiFa 99:

Jedna z najgorszych części w jakie grałem... całkowita zlepa z części poprzedniej, tylko grafika trochę zmieniona - moim zdaniem - na gorszą...

FiFa 2000 (?):

Nigdy nie grałem :D

FiFa 01:

Taka se :? uszła bokiem ale fajnie był interfejs zrobiony... przyjazny dla oka... za to minusem był całkowity brak sensu w sterowaniu...

FiFa 02:

Jedna z moich ulubionych... bardzo fajny interfejs (tak jak i w 01) i dobrze się grało (przeciwieństwo poprzednika).

Fifa 03:

I tu zaczynają się schody :?

Od części zatytułowanej "03" zacząłem wątpić, czy ta gra dalej będzie taka jak wcześniej... nie myliłem się... kompletne dno :?

Fifa 04, 05, 06 & 07:

DO BANI!!! KICHA JAKICH MAŁO!!! Może grafa lepsza niż w poprzednich częściach ale ta gra nie jest już rarytasem... jest ogółem chowającym się za innymi...

To by było na tyle od MUA. Jednym słowem: Od części 03 przestałem wierzyć w tą grę (po 1. to 8 słów, po 2. nigdy w nią nie wierzyłem (?) ale ją lubiłem)

PoZdRo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifa... no więc zacznę od Fify 98 (pierwsza w którą grałem):

Wciągająca i nieźle zrobiona (jak na czasy tak odległe dzisiejszym) ale rozwalały niekiedy twarze... po prostu w niektórych momentach FiFa 98 wyglądała jak Doom 3 :D

Fifa 04, 05, 06 & 07:

DO BANI!!! KICHA JAKICH MAŁO!!! Może grafa lepsza niż w poprzednich częściach ale ta gra nie jest już rarytasem... jest ogółem chowającym się za innymi...

FIFA 98 zdobyla moje serce przede wszystkim za mozliwosc gry na hali. Oj, jak sobie przypomne te stare czasy. :)

Co ciekawe z Ostatnich 4 gier z serii FIFA do gustu przypadla mi edycja 2005. Stwierdze wrecz, ze to byla wowczas najlepsza czesc od 2002 roku! :) Dwie ostatnie to totalne kiszki - zwlaszcza najnowsza, w ktora gralem przez pewien czas z wielkim bolem - w porownaniu do PES 6, FIFA 07 wyglada jak budzetowka zrobiona przez kilku studentow w garazu jako praca zaliczeniowa. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 98 zdobyla moje serce przede wszystkim za mozliwosc gry na hali. Oj, jak sobie przypomne te stare czasy.

Co ciekawe z Ostatnich 4 gier z serii FIFA do gustu przypadla mi edycja 2005. Stwierdze wrecz, ze to byla wowczas najlepsza czesc od 2002 roku! Dwie ostatnie to totalne kiszki - zwlaszcza najnowsza, w ktora gralem przez pewien czas z wielkim bolem - w porownaniu do PES 6, FIFA 07 wyglada jak budzetowka zrobiona przez kilku studentow w garazu jako praca zaliczeniowa.

no coż, święta prawda (choć do Fify 2003 nic nie mam)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie seria fifa wraz z kolejną grą jest coraz lepsza.
Możesz mi podać bardziej sensowne argumenty :?:

Seria FIFA jest od lat z roku na rok coraz gorsza - grze tej brakuje grywalności (którą posiadają gry z serii Pro Evolution Soccer) - mnie nie bawi gra w szachy (bo inaczej nie da sie tego nazwać). W dodatku szata graficzna gier EA Sportsu też ustępuje produktom Konami...

Przygotujmy się za rok na żałosną FIFA 08... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA się nie pogarsza. Ona stoi w miejscu a Pro Evo z każdym rokiem coś zmienia. Ale z tym że Pro Evo ma lepszą grafikę od fify się nie zgodzę.

Ja jednak zostanę przy swoim i uważam, ze Pro Evolution Soccer 6 ma lepszą szatę graficzną od gry FIFA 07. Przypatrz się na wygląd zawodników, murawy, efekty pogodowe, powtórki (ile tych rozmazan w FIFA07...) i mysle, ze wystarczy. :) No jeszcze interfejs jest o niebo lepszy w PES6 anizeli w produkcie EA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mi sie Fifa 07 Podoba....aaaa i jeszcze cos..

Dla amatorow fif (chyba) 05-07

Jezeli chcecie miec pilkarzy jakich chcecie wchodzicie w transfery klubowe, wybieracie klub w ktorym chcecie poszczegolnych pilkarzy, nastepnie przesypujecie ich sobie do swojego klubu :D Proste ale skuteczne. Ja juz bez tego gram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No to w skrócie:

'99- moja ulubiona

'00- fajnie się butelkę koło bramki strącało

'01- denna

'02- bardzo dobra

'02 WC- ach te komety które się kopało

'03- Fifa the awakening

'04- Dno totalne

'05- Przyzwoita

'06- słaba

'07- te komentarze mnie urzekły amatorszczyzną, ale sama gra O.K.

Starszych edycji nie znam. W każdą z wymienionych grałem tak dla jasności

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...