Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Dobra panowie, przenosimy zabawę do Gramy w Sieci. Oto link do opowiedniego topiku:

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...;highlight=fifa

Niech wszyscy chetni jeszcze raz tam się zgłoszą, tam będziem ustalac dokładnie formę rozgrywek, szczególiki różne itd. Myślę, że od poniedziałku zaczniemy zabawwę, tzn w niedzielę zamknie się listę uczestników pierwszego 'sezonu'.

A tak w ogóle to myślę, że zrobim i puchar i ligę ;)

A teraz dośc już o tym tu, w komentarzach, jeszcze raz zapraszam do topiku 'FIFA 06' w Gramy w Sieci ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widze ze chwalicie sie wygranymi heh ja powiem tyle od razu po rozp. przygody z Fifa zaczalem grac na 2 poziomie trudnosci poniewaz nienawidze grac na amatorze ( to uczucie gdy idziesz z pilka przez cale boisko i strzelasz bramki ) z tego co zauwazylem na amatorze jesli robisz jakikolwiek zwod to nie ma szans by prymitywny komp wzial ci pilke :( i to jest nudne ale do rzeczy !!! NIe chcialo mi sie grac calej kariery wiec symulowalem mecze i moj najwiekszy wynik to 15 : 2 Barcelona : Villareal a obecnie gram na Swiatowej Klasie i moj najlepszy wynik to 4:2 a to dlatego ze nie dam rady jak komp wymiata wygrywam mecze ale on i tak strzela bramke w kazdym meczu i to jest cholerny blad ( raz byla 88 minuta wygrywalem 3 : 0 myslalem ze w koncu wygram na World Klass do zera a tu co Beckam idzie z pilka i z za polowy strzela bramke :evil: :evil: :evil: ludziska wbilo mnie w fotel na szczescie zapisalem powtoreczke i mam sie z czego smiac hehe ) POZDRO dla wszystkich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam od razu rozpoczął na WC i dobrze mi z tym. Teraz mam xywkę: 'Wyśmienity taktyk'. Można ją sprawdzić przy zarządzaniu profilami.

Aha, zrobiłem sobie przerwę i jest jeszcze coś, co chciałbym Wam powiedzieć:

Na World Class: 10:0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie!!! mam nowego pada i od razu mi lepiej idzie;p szkoda tylko ze nie jestem pierwszy co wygral 10:0;p... ale spoko juz raz strzelilem kompowi 11 bramek wiec byc moze znowu mi sie to uda, tylko nie moge nic stracic;p

tak w ogole ostatnio zagralem u qmpla w pes 5... i musze powiedziec ze to jest duzo lepsze od fify jesli chodzi o sama gre. pilka nie lata jak po sznurku i pilkarzami mozna sie swobodnie ruszac. no ale poki co gram w fife, ta ma przynajmniej ta kariere...

aha, ja mam xywke jesli dobrze pamietam Mistrz gry w pilke czy cos takiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie twierdze ze fifa jest do [beeep] czy cos takiego. Fifa doprowadza mnie do szalu, bo mysle ze jak sie robi gry pilkarskie przez 10 lat ( a od tylu EA sports robi fife jak nie dluzej) to mozna sie spodziewac troche wiekszego realizmu. Podam przyklad: biegne sam na sam, jeden z moich biegnie obok. Zamiast ustawic sie tak aby podac do niego zeby byl przed pusta bramka to on w momencie podania zatrzymuje sie i pilka leci albo do bramkarza albo na aut bramkowy.

Inna rzecz co mnie wqrza to podanie. Mimo iz gram w to wiele czasu to ciagle nie moge sie polapac czym komp sie kieruje niektorymi podaniami. Ewidentnie zmienia mi kierunek podan itp... to jest wqrzajace. EA Sports sie chwali ze ulepszyli przyjmowanie pilki, lepsze ruchy pilkarzy itp, [beeep] prawda. Te lepsze przyjmowanie pilki polega na tym ze po wcisnieciu guzika odpowiedzialnego za to pilka odskakuje mu na 2 metry? Zamiast wymyslac jakies bzdury poprawili by oni te rzeczy ktore tego potrzebuja, wedlug mnie podania.

Nie wiem jak wy, ale ja jako dotychczasowy fan Fify czuje rozczarowanie ze gra ktora powstaje na kompa od ponad 10 lat staje sie gorsza od gry ktora na tej platformie dopiero sie pojawila...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Okazuje się, że mój komputerek raczej nową Fifą się mocno udławi, niż będzie w stanie stabilnie ją ponieść... W takim oto wypadku zdarzeń powracam do części 2003. Szybka, efektowna, piękna, ulubiona. Teraz pozostaje wygospodarowanie miejsca... Ha. I to w tym wszystkim jest najtrudniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo osob narzeka na nowa fife. Moj egzemplarz wyladowal na biurku i na HDD dopiero dzis i po pierwszych godzinach grania jestem...zachwycony! mozna zatrzymac akcje, poczekac na obroncow. Podoba mi sie to, ze nie ma czegos takiego jak w poprzednich odslonach ze obroncom mozna na sprincie cale boisko przejechac i strzelic bramke... Tu sie juz naprawde liczy gra zespolowa. To sie widzi, to sie czuje, wymaga szybkiej decyzji czy podac noralnie, czy wypuscic kolege... Na mnie Fifa 06 wywarla ogromne wrazenie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuubaa - ja jestem zachwycony tydzień :) Kurka, jak zobaczyłem reckę w CDA, to się spodziewałem kolejnej 2004, a tu proszę - jak miło :)

Cieszy polska liga i polski komentarz (mówcie, co chcecie - to najlepszy komentarz w grze sportowej, jaki słyszałem xD Śmiechu co nie miara, hehe), fajne są teraz kiwajki (mój tatko na padzie niezłe trikasy odstawia :P). I tu spora zmiana w stosunku do 2005 - tutaj lecąc na żywioł nie da sie przejść pół boiska - ważne są zwody, ogólnie pomysł, jak to przejśc tego obrońcę.

Spoko są te wszystkie dodatki - 10 bramek (Pamiętne Momenty w Retro - chociaż swoją drogą szkoda, że tylko liga angielska i francuska, a zamiast Citki jest Beckham :P), wywiad z Eto'o. Ponoć jest możliwość zagrania w FIFĘ 94, ale niestety tego znależć nie mogłem :( Wie ktos może, czy to trzeba jakoś odblokować czy coś?

A żeby nie było za słodko, dodam największy (baaaardzo subiektywnie) minus Fify - dlaczego teraz nie można w karierze do drużyny prowadzonej przez człowieka przypisać dwóch kontrolerów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T a FIFA jest najlepsza z całej serii nie tylko dlatego że ma polską ligę czy włodek i darek komentują po prostu podoba mi się sama rozgrywka a gra z kumplami normalnie jest cool.Wie ktoś czy EA Sport wydaje jakąś grę z okazji Mistrzostw Świata 2006?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tak w ogole ostatnio zagralem u qmpla w pes 5... i musze powiedziec ze to jest duzo lepsze od fify jesli chodzi o sama gre. pilka nie lata jak po sznurku i pilkarzami mozna sie swobodnie ruszac. no ale poki co gram w fife, ta ma przynajmniej ta kariere... "

W PESie też jest karira (i to od samego zera)-tryb master league.

"Pes chowa sie do fify pod wzgledem grafiki ;/ lecz to co mozna w Pesie robic z pilka jest o wiele wiele lepsze niz w fifie chociarz narzekac nie bede obie gry sa spoko "

Sory ale widzze ze nie grasz na najwyższych detalach w PESa (albo chciaż na konsolce) i proszę nie stawiajcie w równym rządzie PESa i Fify, bo niejedna osoba się uśmieje....tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie programistow z Konami ich PES3 wyszedl w tym czasie, gdy wyszla naprawde szachowa fifa 2004... Bez porownania byl on lepszy od "dziela" panow z EA. Tylko teraz pytanie czy ludzie patrza obiektywnie na te dwa tytuly czy po prostu "Ach, pees bedzie lepszy i tak". Dla mnie PES5 jest gorszy od Fifa06, tamtej gry jakos nie czuje. A nikt nie zarzuci przeciez ze F06 to szachy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecierz Fifa 06 niedługo bedzie klonem PESa, zauważ że wszystkie nowości jtóre się chwali są skopiowane od konami (gameplay)... gra jest jest jeszcze zbyt zręcznościowa,dynamiczna,arcadeowa (ja chcę pure HC!!)

tu wszystkie wrzutki sa takie same (nie ma walki o piłke w szesnastce), gra ciałem-owszem jest ale daleko jej do gry japonczyków, dalekie przeżuty sa bardzo nienaturalne (piłka zawsze leci pod nogę zawodnika,przykleja się do niej!).. gra jest z roku na rok lepsza, jest jednak jeden minus, PES tez jest z roku na rok lepszy,i naprawde :D kochasz piłke i ją rozumiesz? predzej czy później wrócisz do PESa....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma walki? co chwila ktos mnie odepchnie, walka o pilke w powietrzu tez nie jest nigdy pewna, moze sie uda moze nie... Wrzutki nie poleca tak samo, moze byc gleboka, na 16, na 11, z lini koncowej, z naroznika 16 itp. Pilka sie przykleja, owszem, ale jezeli nie biegasz na sprincie, nie uzywasz wypuszczenia zawodnika, mozna sie naprawde zamotac... W recce napiane bylo ze w PESie jest mozliwe zalatwienei obrony jednym prosotpadlym podaniem... w Fifie tez, trzeba tylko wiedziec kiedy wcisnac odpowiedni klawisz i w ktora strone galke przechylic... Dla mnie Fifa lepsza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta walką chodzi o to że robienie w tej grze rajdów bark w bark z obrońcami na skrzydłach,mija się z celem...właściwie zawsze wygrywaja.

no i nie mów że jeszcze nie odkryłes jak wrzucać żeby na 95% była brama (ja już to znalazłem-polecam obczaić i opanować-to dla wszystkich którzy chcą grać na turniejach)...

dla ciebie fifa lepsza- tu nie mam co się kłucić, mam jednak wrażenie że skoro tak mówisz to albo nie pograłeś w PESa na tyle długo żeby wymiatać a ostatniej "gwiazdce" albo próbowałes go opanowac na klawiaturze lub ch*jowym padzie (niestety ta gra była tworzona pod dualshocka i bolesnie odczuwa to kazdy kto uzywa innego kontrolera). mam chociaz trochę racji :) :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodzę... Fifa jest strasznie nudna... Nie rajcuje mnie wypuszcznie zawodnika długą piłką i wejście graczem do bramki. Zaraz sobie sprawię PES 5 i zobaczę, jak tam się sprawa ma.

Miałem zdobyć poziom trudności numer 5, ale po 5 sezonach NARAZIE nie mam ochoty (i tak wiem, że do fify powrócę...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem w PES 4 na 128 RAM i bez pada i o dziwo i tak gra dla mnie była o wiele lepsza od FIFA 2005 :D. Teraz, kiedy mam 256 RAM i pada zainstalowałem grę "tak żeby sobie troszkę pograć" i wciągnęło mnie na 7 godzin :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ cmq, Hawk grajcie w PEsa,grajcie!! witam po jesnej stronie mocy :D

ta gra co chile udowadnia że jest robiona przez ludzi którzy kochaja piłkę i rozumieją ją dla takich samych ludzi...

7 godzin?? niezły wynik,pamietam że sam tyle grałem,pomimo wszystkich obowiązków przez cały pierwszy tydzień!!! (no a potem wróciłem do mojej normy czyli 2-5 godzinek dziennie przy pesie :D )

who's the daddy?? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona edycja to FIFA 2002... Pogrywałem w nią miesiącami i pogrywałbym nadal, gdyby nie to, że postanowiłem nie piracić (FIFA była akurat piratem). I mimo, ze teraz jest już wiele nowych części i PES, to jednak dla mnie istnieje tylko jedna... Lata mijają, a sentyment pozostaje... Mój kochany FC Brann... Ech, to były czasy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona edycja to FIFA 2002... Pogrywałem w nią miesiącami i pogrywałbym nadal, gdyby nie to, że postanowiłem nie piracić (FIFA była akurat piratem). I mimo, ze teraz jest już wiele nowych części i PES, to jednak dla mnie istnieje tylko jedna... Lata mijają, a sentyment pozostaje... Mój kochany FC Brann... Ech, to były czasy...

Łoooo!!! Fanatyk Brann Bergen!!! Kolejny po mnie :D Ja Brann polubiłem od FIFY 2000, tam było bardzo dobre! Potem był CM 99/00, gdzie stworzyłem z Brann prawdziwy dream-team.

Ale do tematu- nie raz pisałem o "lepszości" FIFY, polegającej na licencjach, ale chyba nie tutaj. PES jest po prostu grą dającą więcej satysfakcji i emocji, ponieważ przeciwnik potrafi-uwaga-myśleć! Można dostosować ustawienie do sytuacji i przeciwnik to wykorzystuje. I potrafi zepchnąć do głęęęębokiej obrony i to będąc zespołem o kilka klas gorszych. I nie wynika to z twojej pasywności, ale z umiejętności kompa. Brakuje tylko efektu morale... Ech, rozmarzyłem się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...