Skocz do zawartości

FIFA (seria)


Gość kabura

Polecane posty

kily skoro uważasz że Fifa 06 zasługuje na '6' to fifa ktora jest lepsza czyli 07 ma przeciez lepsza ocenę czyli '6+' :twisted:

ja tylko jestem ciekawy czy pes dostanie 9, 9+ czy 10

Recenzje do jednej serii gier powinien pisac jeden recenzent, ktory grał we wszystkie FIFY i to nie pare meczy i potrafi dostrzec różnice.

ekhem to, że ktoś recenzuje daną gre nie oznacza że on sam w nią gra :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze od 06 ale i tak nie lubie

czekam na pes'a

No właśnie lepsze od FIFY 06...... ale ocena niższa o 1.5 to jest dopiero filozofia no no no albo 06 niesłusznie (oj bardzo niesłusznie) dostała 8 albo Eld im bardziej starszy tym bardziej się znęca nad FIFA'mi toż to już rasi(aki)zm z jego strony dosłownie i w przenośni :D ...

kily skoro uważasz że Fifa 06 zasługuje na '6' to fifa ktora jest lepsza czyli 07 ma przeciez lepsza ocenę czyli '6+'

No ale zauważ ,że 06 doatała oficjalnie 8 to by się do programu "Nie do wiary" nadawało.....nawet w rządzie takiej gmatwaniny nie ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ballack nie rozbijaj mnie XD ocenianie sequeli to sprawa bardziej skomplikowana niż nowych gier co z tego że taki np PES5 jest lepszy od PESa4 skoro oba otrzymały ocenę '9' (w 'pewnym magazynie' ocen cda nie kojarze)- gdyby każda kolejna część tylko dlatego że jest lepsza od poprzednika dostawała wyżasza ocenę to już za czasos PESa2 powinien dostać ocenę '11' a PES3 '12' (dla przykładu). I nie widziasz w tym nic idiotycznego ani chorego?

tu się ocenia innowacyjność, ilość zmian etc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kily skoro uważasz że Fifa 06 zasługuje na '6' to fifa ktora jest lepsza czyli 07 ma przeciez lepsza ocenę czyli '6+' :twisted:

ja tylko jestem ciekawy czy pes dostanie 9, 9+ czy 10

Recenzje do jednej serii gier powinien pisac jeden recenzent, ktory grał we wszystkie FIFY i to nie pare meczy i potrafi dostrzec różnice.

ekhem to, że ktoś recenzuje daną gre nie oznacza że on sam w nią gra :roll:

Dobra, ale jakos nie sądze, zeby Eld sie zagrywał w FIFE.

Po zagraniu 6-7 mecz nie da sie dostrzec roznic.

Moje zdanie jest takie, ze tego typu gry powinien recenzowac jeden pan, ktory dostrzega drobne, ale jakze istotne roznice.

A swoja droga to tez jestem ciekaw do costanie nowy PES i wogole jak bedzie wygladal. Moze bedzie cos takiego jak FIFA 2004 :roll: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj... bez grania w demo (my bad)... i już żałuję :? AI graczy jest tak durne że to aż szok... Przykłady?? Proszę bardzo:

:arrow: Biegnę sobie po skrzydle... a drużynka przeciwna (Barca) za nic nie chce do mnie podejść.. ke?? Biegnę dalej... Zatrzymuję się pod polem karnym przeciwnika, patrzę: przeciwnicy gapią się na trybuny... Poszedłem sobie nalać coli, wracam a ci dalej stoją...

:arrow: Podobno bramkarze mieli popełniać błędy... Ale bez przesady może?? Dla jaj kopnęłem sobie piłką z połowy wynik: strzał mojego 8 letnigo siostrzeńca i na dodatek rzuca się w zupełnie inną stronę...

:arrow: Wniosek: AI wzieli od Antyfanów CDA...

PS. Obie akcje w moim pierwszym meczu z Barcą na poziomie WC... Wyciągnijcie wnioski... I nie dajcie się wrobić w kupno tego :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dochodzę do wniosku, że eld miał rację pisząc, że nic nowego w fifie 07 nie ma.

faktycznie, odpalam grę a tu... znowu grają w piłkę nożną.

bez sensu, przecież powinni np w nożną piłkę wodną tudzież inne bierki.

8)8)8)

W grze FIFA chyba nie będą ścigać się samochodami...;)

Myślę, że FIFA poprawiła się w kilku rzeczach. Wydaje mi się, że grają bardziej realistycznie, niż w poprzednich częściach. Polskich komentatorów w demku nie usłyszałem, więc nie wiem jak oni się sprawują. Scenki po np. strzeleniu gola są już o wiele razy lepsze.

Kolega zakupił pełną wersje FIFY 07, więc przejde się dziś do niego i sprawdzę jak się ma ta kopanina w całości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aras napisał:

PES5 jest lepszy od PESa4

- xD Chyba w piciu wódki na czas jest lepszy :lol:

tu się ocenia innowacyjność, ilość zmian etc

-To w takim razie, każdy dodatek do gier zasługuje na góra 5??? :) Bez przesady, według mnie, Eld za bardzo koncentruje się na rewolucji, a za mało na grywalności. W FIFE07 wcale źle się nie gra, ja bym dał 7 minimum. Nie ma rewolucji, są babole, ale na dobrą sprawę, to jakoś specjalnie nie przeszkadza.

ja tylko jestem ciekawy czy pes dostanie 9, 9+ czy 10

-A ja zwątpiłem i nie uwierzę, póki nie zagram. Jeśli będą te same błędy co w 5+jeszcze gorsi bramkarze, to ode mnie ocena 7. Ale poczekajmy, PES jeszcze nie wyszedł i jeszcze trochę czasu nie wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm coś mi się wydaje, że nie ma co rozdzielać topicow o PESie i FIFce, w jednym ciągle mowa o drugim, hyhy

Cytat:

PES5 jest lepszy od PESa4

- XD Chyba w piciu wódki na czas jest lepszy Laughing

sorry, ale nie powienieś się wypowiadać z Twoją znajomością Pro Evo, dwa lata grałeś w PES4 i dopoki nie pogadaliśmy na gg znałeś jeden sposob lobowania XD więcej kwiatkow wyciągał nie będę- jednak system pesow jets za głeboki do oceniania z doskoku (ciągłe faule w PES5? ja kończę mecz z 3-4 na końcie, o co biega?), zwłaszcza że w PES4 każdy grał tak samo (mowie o purystach) a w PES5 już był raj! kazdy inna formacja, taktyka, skład... piękna rzecz!

dochodzę do wniosku, że eld miał rację pisząc, że nic nowego w fifie 07 nie ma.

faktycznie, odpalam grę a tu... znowu grają w piłkę nożną.

bez sensu, przecież powinni np w nożną piłkę wodną tudzież inne bierki

niektorych rodzajow poczucia humoru nigdy nie rozgryze :roll:

@Spawn, widzę że się nadziałeś- ufaj ocenom recenzentow :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aras napisał:

sorry, ale nie powienieś się wypowiadać z Twoją znajomością Pro Evo, dwa lata grałeś w PES4 i dopoki nie pogadaliśmy na gg znałeś jeden sposob lobowania XD

-Co mnie z miejsca dyskwalifikuje z wszelkich dyskusji. Właściwie powinienem przestać grać w PES, bo swoją niewiedzą obrażam Panów z Konami, którzy nie po to robili TAKĄ grę, żeby jakiś noob z niej korzystał xD A jak do tego jeszcze dodać, że nie czytam napisów przed intrem, to już wogóle powinienem się zachlastać xD Polecam leczenie :P

(ciągłe faule w PES5? ja kończę mecz z 3-4 na końcie, o co biega?)

-To jeden z wielu błędów, który akurat specjalnie nie przeszkadza, chyba, że go połączyć z umiejętnością wykonywania rzutów wolnych ze 100% skutecznością... :P

zwłaszcza że w PES4 każdy grał tak samo (mowie o purystach) a w PES5 już był raj! kazdy inna formacja, taktyka, skład... piękna rzecz!

-Jeśli miałbym grać na jakichś zawodach, to na pewno prędzej w PES4 niż PES5. Czynnik losowy jest najgorszą rzeczą jaka może spotkać gracza. A w PES5 ten czynnik gra ogromną rolę- nigdy nie wiesz, co zrobi bramkarz... :) Dla niekumatych- 'czynnik losowy' to żart, ale zwykłe 'szczęście' pasowałoby do tej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie z miejsca dyskwalifikuje z wszelkich dyskusji. Właściwie powinienem przestać grać w PES, bo swoją niewiedzą obrażam Panów z Konami, którzy nie po to robili TAKĄ grę, żeby jakiś noob z niej korzystał XD A jak do tego jeszcze dodać, że nie czytam napisów przed intrem, to już wogóle powinienem się zachlastać XD Polecam leczenie Razz

kurka szyp, ja nie uderzam do twojego skilla, bo nie wiem jakiego masz, nigdy nie graliśmy, jednak Ty przez dwa lata grania w jedną część nie poznałeś nawet dobrze sterowania i nie wiesz jakie studio robi Twoja ukochaną piłeczkę- noob to za mało XD XD XD nie chcę urzadzać żadnej vendetty przeciwko Tobie, spojrz na to z boku

ekhem czynnik losowy jest lepszy niż jego brak, tzn wolę już nie wiedziec do kończa czy trafie niż wiedzieć że jak puszczę robbena skrzydlem i nie zablokuje jego dośrodkowania to 8/10- mam bramę :? czy też postawić znak rowności miedzy sytacją sam na sam a zdobytą bramką...

owszem w PES5 newbie ma ułatwioną przeprawę z zaawansowanymi graczami (bo w PES5 defensywa ma przewagę nad atakującymi), jednak spojrz na czołowkę- ona się praktycznie nie zmienia nie wazne od częśc (poza panowaniem Arboosa w PES4)i! i tak o wszytski m decyduje skill- więc o jaki random Ci chodzi? czy jakikolwiek turniej wygrała przypadkowa osoba?

Ale i tak jeżeli chodzi o 'skillowatość' to PES3 zarządzał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aras napisał:

kurka szyp, ja nie uderzam do twojego skilla, bo nie wiem jakiego masz, nigdy nie graliśmy, jednak Ty przez dwa lata grania w jedną część nie poznałeś nawet dobrze sterowania i nie wiesz jakie studio robi Twoja ukochaną piłeczkę- noob to za mało XD XD XD nie chcę urzadzać żadnej vendetty przeciwko Tobie, spojrz na to z boku

-Łojezuu, nie poznałem wszystkich trikasów( tak z ciekawości- sam wszystko odkryłeś, czy ktoś ci powiedział? ), nie obchodzi mnie nazwa studia, jestem normalnie beznadziejny xD Dzięki, uświadomiłeś mnie! Zaraz się idę pochlastać, tylko najpierw przeproszę wszystkich, których uraziła moja ignorancja xD Na priv ci resztę napiszę, bo nie chcę prywaty robić na forum...

ekhem czynnik losowy jest lepszy niż jego brak

-Widzisz, według mnie, nie. Wolę kilka schematów niż strzał w poprzeczkę i obrońców biernie stojących na 10 metrze. Lub bramkarza, który puszcza zupełnie niespodziewaną bramkę. Albo sędziego, który gwiżdże jak opętany. Albo... tutaj jeszcze co najmniej kilka wnerwiających błędów.

Ale i tak jeżeli chodzi o 'skillowatość' to PES3 zarządzał

-Niestety, dla mnie odpada na dłuższą metę, bo trochę mało tam jest licencji i zespołów wogóle. Ale od czasu do czasu można pograć jeszcze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj... bez grania w demo (my bad)... i już żałuję :? AI graczy jest tak durne że to aż szok... Przykłady?? Proszę bardzo:

:arrow: Biegnę sobie po skrzydle... a drużynka przeciwna (Barca) za nic nie chce do mnie podejść.. ke?? Biegnę dalej... Zatrzymuję się pod polem karnym przeciwnika, patrzę: przeciwnicy gapią się na trybuny... Poszedłem sobie nalać coli, wracam a ci dalej stoją...

:arrow: Podobno bramkarze mieli popełniać błędy... Ale bez przesady może?? Dla jaj kopnęłem sobie piłką z połowy wynik: strzał mojego 8 letnigo siostrzeńca i na dodatek rzuca się w zupełnie inną stronę...

:arrow: Wniosek: AI wzieli od Antyfanów CDA...

PS. Obie akcje w moim pierwszym meczu z Barcą na poziomie WC... Wyciągnijcie wnioski... I nie dajcie się wrobić w kupno tego :?

Że co człowieku idż do sklepu powiedz ,że ci badziew wcisneli ja dzisiaj dostałem(a mówili że play.pl wolny jest...) popatrzyłem na twój post robie to samo co ty mówisz i co????? Kontra przerzucenie na lewą stronę wrzutka półwolej i angielka aż mnie zatknęło bo ledwie 5 sekund mineło w czasie tej akcji.....Więc naprawdeę idż ty człowieku wymień bo ci jakąś wybrakowaną wersję sprzedali.......a może ty poprostu na amotorze grałeś??? Bo jak tak to wszystko co wyżej napisane jest nie ważne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 07 jest bardzo grywalna i nie wżne co Eld napisał...Nie lubi po prostu panów z EA. Byłem mile zaskoczony jak zagrałem w demo, pełna jest jeszcze lepsza, chociaż mam maly problem...Mój komp troche z nią nie daje rady i animacja nie należy do najpłynniejszej, ale da się grać :D Niech żyje FIFA 07!!I mam malutkie mażenie-(nierealne??)mianowicie, żeby tegoroczna FIFA była lepsza od PESa :] (no coo??pomażyć można)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Now FIFA jest najlepsza. Pobiła swoje poprzedniczki na każdym froncie. (nie liczę poziomu najniższego, bo tam inteligencja zawodników jest porażająca) Gra stała się szybsz, płynniejsza i przede wszystkim bardziej grywalna. Poprawiono grafikę i fizykę (koniec z nieomylnym bramkarzem, który zawsze złapie piłkę, która leci w jego kierunku).

Dla mnie najlepszy symulator piłki kopanej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem z natury leniwy :D. Plusy to GRYWALNOść. Bardzo fajna rozgrywka i mówie tu o wszystkim (może oprócz niektórych interwencji bramkarzy). Lepszy model podań, lepsze strzały (więcej zależy od przypadku), lepsze stałe fragmenty, fajne zwody, nienajgorsze AI (na wyższych poziomach trudności), no i możliwość gry na dwóch na jednym kompie...Fajnie sie gra z kolegą i w tym samym czasie rozmawia i wymienia zdania na temat tego co sie dzieje na ekranie. Minusy też są - a jak!! Przede wszystkim bramkarze, którzy dość dziwnie się czasem zachowują (np. podbiega do pilki i jej nie lapie) i irytujące "zapamiętywanie" naciskanych guzików (np. chciałem zabrać piłkę "D" a zawodnik ją wybija do przodu). Więc to są (ogólnie plusy i minusy):]

PS: Na forum jestem nowy (bo jakoś wcześniej nie miałem czasu :() i "bawię sie w to od dwóch-trzech dni (choaciaż zarejestrowalem się wcześniej)

PSPS: Polecam wszytkim FIFE 07!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie gra z kolegą i w tym samym czasie rozmawia i wymienia zdania na temat tego co sie dzieje na ekranie.

to pojechałeś XD wiadomo że multi to podstawa w grach sportowych (i dlatego wbijam w fifki :? wczoraj grałem niemało meczy z ziomem i coś super-fajno nam nie było- dziś sprawdzę jak jeden gracz sobie radzi, i na ile starczy, nie omieszkam zdać relacji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę przyznać racje tym co mówią że Fifa się nie rozwija (oprócz grafy) że od 2002 roku brak w niej nowych pomysłów.

Ale ma to co w grach najważniejsze <<olbrzymią grywalność>>!!

I to powinno być brane pod uwage w ocenie tej gry na pierwszym miejscu!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę przyznać racje tym co mówią że Fifa się nie rozwija (oprócz grafy) że od 2002 roku brak w niej nowych pomysłów.

Dla mnie grafika w 2002 roku była lepsza...teraz wszystko sztuczne takie (słupki wyglądają jak ze stali a piłkarze z plastiku).

Ale ma to co w grach najważniejsze <<olbrzymią grywalność>>!!

I to powinno być brane pod uwage w ocenie tej gry na pierwszym miejscu!!

Znowu -> w 2002 roku grywalność była lepsza. Co prawda gra była tak samo schematyczna jak kiedyś (trudno żeby było inaczej), ale wtedy przynajmniej...nie było PES-a i FIFA była jedyną dobrą alternatywą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 2007 wymiata ... i cda sie nie popisało recenzując tą grę podając fałszywe argumenty (co do wślizgów) .. poprostu spadłem z krzesła gdy ową recenzje przeczytalem .. każdy wślizg kończy się czerwoną kartką hahaha tóż to żałosny argument ... Eld albo nie grał wogóle w nową fife albo zmyśla żeby tylko obniżyć ocene gry :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 2007 wymiata ... i cda sie nie popisało recenzując tą grę podając fałszywe argumenty (co do wślizgów) .. poprostu spadłem z krzesła gdy ową recenzje przeczytalem .. każdy wślizg kończy się czerwoną kartką hahaha tóż to żałosny argument ... Eld albo nie grał wogóle w nową fife albo zmyśla żeby tylko obniżyć ocene gry :/

Spadłeś z krzesła???? Dobrze ,że nie czytałem recki... bo Eld podał jedynie dwa minusy a ten trzeci to już w ogóle porażka ,a plusy pominął nie wiem dlaczego bo co to za plus "FIFA jest w lepszej formie niż Dudek."????Propo fauli to gram brutalnie po 20, 25 fauli na mecz a kartki dostałem 3 czerwone i 10 żółtych przez cały już sezon który rozegrałem więc jakie czerwone kartki??? Poza tym wślizgi wyglądają realnie a nawet bardzo w porównaniu do 06 nawet wyśmienicie ale gdzie po co wymienić to jako plus skoro za wślizg brutalny się sypią czerwone kartki :D ......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...